Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt

viljapuude pookimise aeg sel kevadel

Teema Lisatud
Aimla: 2013-04-22 11:21:47
Kas sel aastal on viljapuude pookimisaeg hilisem, sest hetkel veel pungad paisunud pole. Kas 1. mai kanti võiks pookimise planeerida?
ViinaMuri: 2013-04-22 12:22:20
Võib ikka, roosõielised on üsna lollikindlad. Mullu jäin pookeokste saamisega hiljaks, pungad olid juba puhkenud, aga enamuses läksid kasvama ikkagi. Oluline on kokkupoogitud taimede edasine hoidmine: et külm, palavus ja otsene päike liiga ei teeks. - Üldiselt arvestatakse aluste valmisolekuga, mis tõepoolest on siis, kui neil pungad puhkema hakkavad.
ketu111: 2013-04-22 18:23:09
Eelmisel aastal pookisin 25.apr ja kõik poogid läksid ilusti kasvama.See aasta muidugi kevad viivitas oma tulekuga ja kõik lükkub veidi edasi.Kui vastaskeeli jätkamist teha, peaks praegugi juba saama, koore alla pookides peab koor lahti olema.Kas praegu on, ei oska öelda, pole katsetanud.Arvan, et ise sätin pookimise ka vast apr. viimastele päevadele.Kindlasti tuleb jälgida, et pookeoksad oleksid puhkeolekus, mitte puhkenud pungadega.Õunapuude puhul pole see väga oluline, kuid luuviljaliste pookimine tavaliselt ei õnnestu juba puhkenud pungadega pookeokstega pookides.
Vastamiseks peate Te olema sisselogitud!

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.