Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm |        

noor õunapuu kuivanud

Teema Lisatud
murumatas: 2011-06-23 21:34:16
Istutasin eelmisel kevadel noored õunapuuistikud,kasvasid,talvel katsin jäneste eest kinni.Ja nüüd kevadel ainult kuivanud ladvad püsti.Päris surnud aga istik pole,sest alt poolt tulevad rohelised lehed.Mida teha?
Betula: 2011-06-25 11:48:37
Ehk on teie aed mingis külmalohus? Viimase talve tõtt said kannatada isegi seni meil külmakindlaks osutunud puittaimed-ka osad õunapuud. Kui alles on ülevaltpoolt pookekohta kasvavad oksad, siis annab ehk sellest uus puu kujundada-kui muidugi jälle ebasoodsat talve ei tule. Vaata ka Kodu Kauniks aiandusfoorumit-ka seal on sama mure jutuks olnud.
Vastamiseks peate Te olema sisselogitud!

Sisselogimine
Kasutaja
Parool👁
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid


EESTI SORDIVARAMU
EESTI TAIMED
SOOVITUSSORTIMENT
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TURUSTAMISE STANDARDID
EESTI KARTULISORDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma aiandus.ee haldaja kirjaliku loata.