Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Alates juunist saab igal nädalavahetusel Tartut avastada kohaliku giidiga (2026-05-26 07:31:47)


Foto autor: Mana Kaasik

 

Sel suvel toimuvad Tartus suvised giidituurid, mis kutsuvad nii külalisi kui ka kohalikke Tartut uue pilguga avastama. Suvetuurid toimuvad juunist augusti lõpuni igal laupäeval.

 

“Suvised regulaarsed giidituurid on jätk koostööle, mida eelmisel suvel juulikuus katsetasime,” rääkis Tartu turismivaldkonna juht Annika Ojasaar. “Giidituur sobib hästi nii neile, kes külastavad Tartut esimest korda, kui ka neile, kes arvavad, et tunnevad linna juba hästi,” lisas ta.

 

Iga tuur on omanäoline, sest jalutuskäigu sisu ja rõhuasetused sõltuvad giidi enda nägemusest, teadmistest ja lemmiklugudest. “Professionaalsete giidide juhendamisel toimuvad ekskursioonid annavad võimaluse kogeda linna hoopis uue pilguga. Soovime, et iga osaleja leiaks nende retkede kaudu üles oma Tartu vaimu ning kogeks suvise linna erilist melu,” ütles Tartu Giidide Ühingu esindaja Ilze Salnaja-Värv.

 

Eestikeelne tuur algab igal laupäeval kell 12.00 ning inglisekeelne tuur kell 14.00. Kõik tuurid saavad alguse Tartu raekoja kõrval asuva infopunkti juurest ning kestavad orienteeruvalt ühe tunni. Osalemine maksab 5.50 eurot ning pileti saab enne tuuri soetada Fientast:https://fienta.com/et/o/39868.

 

Tuurid toimuvad iga ilmaga. Palume enne tulekut vaadata ilmateadet ja riietuda vastavalt oludele.

 

Suvetuurid toimuvad koostöös Tartu Giidide Ühinguga.

 

Allikas: Tartu LV teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa