Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei teeb ralli ajal tihedamat liikluskontrolli (2024-07-03 05:04:57)

 

Rally Estonia toob nädala teises pooles Lõuna-Eesti teedele tavapärasest enam politseinikke, kes teevad liikluse rahustamiseks tihedamat kontrolli.

 

Autospordi- ja meelelahutussündmus ERC Rally Estonia 2024 toimub 5.-7. juulil Lõuna-Eestis.

 

Viimaste aastate rallivõistlused on Lõuna-Eesti käänulistel teedel möödunud tõsisemate vahejuhtumiteta. Enim tööd pakuvad politseile sel ajal sõidukijuhid, kes arutult ühelt katselt teisele kihutavad.

 

„Selleks, et ka seekordne autospordiüritus mööduks rahulikult ja tõsisemate juhtumiteta, teeb politsei koos vabatahtlikega neil päevil Lõuna-Eestis tavapärasest tihedamat liikluskontrolli ja hoiab silma peal avalikul korral,“ märkis politsei poolne rallioperatsiooni juht Andrus Reimaa.

 

Politseijuhi sõnul on ühes Tartu ja Kagu jaoskonna politseinike ja meie vabatahtlikega eesoleval nädalavahetusel rallipiirkonnas liiklust rahustamas ja avalikku korda tagamas ka kolleegid Lätist. „Seda ikka eeskätt selleks, et ka naabritest rallipublikuga kiiremini ja kergemalt kontakti saada. Lisaks on liikluse rahustamiseks siin-seal teeservades mobiilsed kiiruskaamerad,“ sõnas Reimaa.

 

„Ralli avapäeval, 5. juulil kutsume kõiki liikuma kesklinna ja ERMi vahel kas jalgsi või kergliikuriga. Kuna Tartus on mitmes kohas ka teetööd, siis sõidukiga minnes võite kiiruskatse asemel vaadata hoopis teise sõiduki pidurdustulesid.“

 

Rallipiirkonnas liiklejatel tuleb järgida liiklusreguleerijate korraldusi, sest ainult nii on võimalik ohuolukordi vältida. „Käesoleval aastal on ralli korraldaja teinud parkimise selliselt, et mitmest parkimisalast on võimalik jalgsi liikuda erinevatele kiiruskatsetele. Soovitame ralliüritusele saabujatel eelnevalt tutvuda programmiga ning teha selgeks, kuhu ja mis kellaks tahetakse jõuda rallit vaatama. Nii saab varuda piisavalt aega kohale jõudmiseks ja parkimiseks. Sõidukite parkimisel ja telkimisel tuleb jälgida, kus see on lubatud ning et maaomanikele sellega kahju ei tekitataks.

 

„Kiireid kilomeetreid rallivõistlejatele, eriti Otile ja Martinile ja las rallikiirused jääda ainult ralliradadele,“ avaldas Reimaa lootust.

 

Allikas: Politsei-  ja Piirivalveameti teade

 


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.