Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Lõpuaktused Eesti Maaülikoolis: lõpudiplom antakse 515 inimesele (2024-06-18 05:43:14)


Lõpuaktus 2023

 

Täna, 18. juunil algab Eesti Maaülikoolis kõige pidulikum aeg, mil toimuvad lõpuaktused. Pisut enam kui pooletuhande ülikoolilõpetaja seas on ka 50 cum laudet, kelle hinded ülikooli lõputunnistusel on eriti head.

 

18. juunil kell 12 antakse ülikooli peahoone aulas ülikooli lõpudiplom 179-le metsanduse ja inseneeria instituudi lõpetajale. Bakalaureusekraadi saab täna 77 ülikoolilõpetajat, rakenduskõrghariduse omandab 13 inimest. Inseneriõppe integreeritud õppekavadel on lõpetajaid 25. Magistridiplom antakse metsanduse ja inseneeria instituudis 64 ülikoolilõpetajale.
 

19. juunil jõuab järg maaülikooli kõige suurema instituudini. Kell 11 toimub põllumajandus- ja keskkonnainstituudi bakalaureuseõppe lõpuaktus 123 ülikoolilõpetajale ning kell 15 saab õnnitleda 128 magistriõppe lõpetajat.
 

20. juunil kell 12 toimub veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi lõpuaktus, kus lõpudiplomi saab tänavu 85 lõpetajat, neist 22 bakalaureuseõppes, 54 veterinaarmeditsiini integreeritud õppes ning 9 magistriõppes.

 

Ingliskeelsete õppekavade lõpetajaid on maaülikoolis kokku 65, neist pea pooled veterinaarmeditsiini õppekavalt. Kokku on maaülikooli lõpetajate arv tänavu enam kui poolesaja inimese võrra suurem kui mullu.

 

Juba on avatud ka vastuvõtt maaülikooli õppima asumiseks 2024. aasta sügisel, tudengikandidaadid saavad valida 34 eestikeelse õppekava vahel.
 

Õppeaasta lõpuaktused toimuvad Eesti Maaülikooli peahoones (F. R. Kreutzwaldi 1a, Tartu). Aktustele peahoone aulasse pääsevad lõpetajad, kuid vabade kohtade olemasolul ka külalised. Iga aktuse orienteeruv kestvus on 1,5 – 2 tundi. Samuti on võimalik lõpuaktuseid jälgida otseülekandena EMÜ videoserverist (video.emu.ee) ning ekraanidelt aula fuajees, peahoone auditooriumis 104 ning raamatukogus.

 

Allikas: Eesti Maaülikooli 18. juuni 2024 pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.