Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2024-06-13 13:58:25)

 

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 78 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 41 varavastast kuritegu, sealhulgas 27 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 37.

 

Toimus seitse inimkannatanutega liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati kolm joobekahtlusega sõidukijuhti.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn 

 

Kehalised väärkohtlemised

12. juunil teatati, et Lasnamäel Mahtra tänava korteris tekkis konflikt, mille käigus alkoholijoobes 28-aastane mees lõi enda 29-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kinni.

 

12. juunil teatati, et Haaberstis Järveotsa tee korteris tekkis konflikt, mille käigus 63-aastane naine tekitas oma 53-aastasele elukaaslasele vigastusi. Mõlemad osapooled olid alkoholijoobes. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.  

 

12. juunil teatati, et Põhja-Tallinna ühiselamus tekkis konflikt, mille tagajärjel 40-aastane naine tungis kallale teisele 40-aastasele naisele. Politsei pidas naise kinni.

 

Avaliku korra rikkumine

12. juunil teatati, et Tammsaare pargis 83-aastane mees sodis punase aerosoolvärviga President Konstantin Pätsi mälestusmärki. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

  

Piiriturvalisus

12. juunil avastas Tallinna piiripunkti dokumendiekspert, et 1974. aastal sündinud Poola Vabariigi kodanik esitas võltsitud Slovakkia Vabariigi ID-kaardi. Mehe käest võeti dokument ära ning ta pidi maksma trahvi 600 eurot.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Tartumaa

 

Kelmus

Politseisse pöördus Tartus elav naine, kes leidis Facebook Marketplaces müüdavad kontserdipiletid. Naine tasus müüja pangakontole piletiraha ning vastu sai omale kontserdipiletid. Kontserdile minnes ilmnes, et tegu on võltsitud piletitega ning naine soovitud kontserdile ei pääsenudki. Kahju on 160 eurot. Kelmusjuhtumi asjaolusid uurib politsei kriminaalmenetluses.

 

IDA PREFEKTUUR

 

Kehalised väärkohtlemised

12. juunil teatati politseile, et Narvas Võidu prospektil asuvas korteris lõi 40-aastane mees tekkinud konflikti käigus 42-aastast naist. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

12. juunil teatati politseile, et Narva-Jõesuus lõi 58-aastane mees tekkinud tüli käigus oma 59-aastast abikaasat. Politseinikud pidasid mehe kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

13. juuni öösel sai politsei teate, et Narvas Mõisa tänaval rünnati 35-aastast naist. Kiirabi vaatas naise üle, aga haiglaravi ta ei vajanud. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Piiriturvalisus

12. juunil tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine kahel Venemaa ja ühel Ukraina kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

12. juunil avastasid piirivalvurid Narva piiripunktis Eestist väljuval suunal Hiina kodaniku dokumente kontrollides, et inimene on viibinud Schengeni alal ebaseaduslikult kaks päeva, neist kaks Eestis. Inimesele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks, määrati neljaks kuuks sissesõidukeeld Schengeni riikide territooriumile ja 200-eurone rahatrahv. Pärast menetlustoiminguid lahkus inimene Venemaale.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee

 

LÄÄNE PREFEKTUUR

 

Pärnumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

Politsei sai teate, et 12. juunil tekitas Pärnus Aida tänaval korteris 29-aastane mees viga oma elukaaslasele.

 

Raplamaa

 

Vargus

Politsei sai teate, et ajavahemikul 3.– 6. juuni varastati Märjamaa vallas Arukülas kinnistult harvesteri metallroomik. Kahju on 7000 eurot.

 

Omastamine

Politseile teatati, et 26. ja 27. mai vahel varastati Märjamaa vallas Orgita külas tanklasse unustatud käekell. Kahju on üle 1300 euro.

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.