Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2024-06-12 11:17:25)

 

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 84 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 48 varavastast kuritegu, sealhulgas 35 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 34.

 

Toimus kuus inimkannatanutega liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati kaheksa joobekahtlusega sõidukijuhti.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Harjumaa

 

Kehalised väärkohtlemised

11. juunil teatati, et Sakus Tallinna maantee korteris lõi alkoholijoobes 52-aastane mees oma 25-aastast tütart. Politsei pidas mehe kinni.  

 

11. juunil teatati, et Jõelähtme vallas Iru küla korteris tekkis konflikt 40-aastase mehe ja tema endise abikaasa vahel, mille käigus tekitas naine mehele vigastusi. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

  

Piiriturvalisus

11. juunil koostati 1999. aastal sündinud Colombia Vabariigi kodanikule ettekirjutus Eestist lahkumiseks, kohaldati Schengeni sissesõidukeeld üheks aastaks ja määrati rahatrahv summas 364 eurot, kuna naine viibis Schengeni alal viis päeva ebaseaduslikult.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Tartumaa

 

Vargus

Politseile anti teada, et 6. juunil varastati Tartus Kalda teel asuvast kauplusest Gucci päikseprillid. Kahju on 380 eurot.

 

Piiriturvalisus

Möödunud ööpäeval tõkestati Koidula piiripunktis riiki sisenemine ühel Moldova kodanikul, kuna tal puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Välismaalasele koostati sisenemiskeeld ja ta suunati tagasi Venemaale.

 

11. juunil kontrollisid Lõuna prefektuuri piiri- ja migratsiooniametnikud Tartumaa ettevõtteid selgitamaks, kas nende töötajad viibivad ja töötavad Eestis seaduslikult. Kontrolliti 5 juriidilist ning 40 füüsilist isikut. Kontrollkäigul avastati, et 15 inimesel puudus nõuetekohane lühiajalise töötamise registreering ja neile määrati 100-eurone rahatrahv.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee

 

IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Omastamine

Politseile laekus teade, et Narvas Kreenholmi tänaval jättis 36-aastane naine oma Xiaomi mobiiltelefoni järelevalveta pingi peale ning mõni hetk hiljem avastas, et see on kadunud. Kahju ja juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse kriminaalmenetluses.

 

Kehaline väärkohtlemine

Ööl vastu 12. juunit sai politsei väljakutse Narvas Pähklimäe tänava meelelahutusasutusse, kus kolme noore naise vahel oli puhkenud füüsiline konflikt. Kõik osapooled olid tarvitanud alkoholi ning viidi esmalt koju kainenema. Täpsemaid tüli tagamaid ja juhtunu asjaolusid selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Lääne-Virumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

11. juunil sai politsei väljakutse Vinni valda, kus ühise alkoholitarvitamise käigus oli 39-aastane mees rünnanud samas seltskonnas viibinud kahte naist ja ühte meest. Politsei pidas mehe kurieos kahtlustatavana kinni.

 

Piiriturvalisus

11. juunil tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine ühel Venemaa ja ühel Hiina kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

11. juunil avastasid piirivalvurid Narva piiripunktis Eestist väljuval suunal Venemaa kodaniku dokumente kontrollides, et inimene on viibinud Schengeni alal ebaseaduslikult 777 päeva, neist kaks Eestis. Inimesele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks, määrati kolmeks aastaks sissesõidukeeld Schengeni riikide territooriumile ja 600-eurone rahatrahv. Pärast menetlustoiminguid lahkus inimene Venemaale.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee

 

LÄÄNE PREFEKTUUR

 

Läänemaa

 

Kehaline väärkohtlemine

Politseile teatati, et 9. juunil tekkis konflikt Haapsalus Männiku teel asuvas majutusasutuses, mille käigus tekitati viga naisterahvale. Sündmuse asjaolud on selgitamisel.

 

Pärnumaa

 

Vargused

Politsei sai teate, et 31. mail varastati Pärnus Papiniidu tänaval kauplusest robottolmuimeja Roborock S8. Kahju on ligi 1000 eurot.

 

Politsei sai teate, et 7. juunil varastati Pärnus Kuldse kodu tänavalt lukustatud jalgratas Scott Aspect 960L. Kahju on ligi 600 eurot.

 

Politseile teatati, et 8. juunil varastati Tori vallas Kuiaru külast tee äärest roller. Kahju on 450 eurot.

 

Saaremaa

 

Kehaline väärkohtlemine

Politsei sai teate, et 27. mail lõi Saaremaa vallas Mändjala külas 58-aastane mees teist meest.

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.