Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2024-06-11 12:17:21)

 

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 111 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 62 varavastast kuritegu, sealhulgas 47 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 31.

 

Toimus üheksa inimkannatanutega liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati viis joobekahtlusega sõidukijuhti.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn 

 

Kehaline väärkohtlemine

10. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Lõime tänava korteris tekkis konflikt 42-aastase mehe ja tema 40-aastase endise elukaaslase vahel, mille käigus tekitasid nad teineteisele vigastusi.

 

Vargus

10. juunil teatati, et Kesklinnas Pille tänava maja eest on varastatud lukustatud punane Woom 4 lasteratas ja must Bianchi hübriidratas korviga. Tekitatud kahju on ligikaudu 1350 eurot. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

 

Harjumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

10. juunil teatati, et Maardu söögikohas tekitasid 31-aastane naine ja 41-aastane mees teineteisele vigastusi. Mõlemad osapooled olid alkoholijoobes. Kiirabi toimetas naise haiglasse ning politsei viis mehe kainestusmajja.  

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Lõuna prefektuuris möödunud ööpäeval olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

 

Piiriturvalisus

10. juunil tõkestati Luhamaa piiripunktis riiki sisenemine Venemaa kodanikul, kuna ta võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalasele koostati sisenemiskeeld ja ta suunati tagasi Venemaale.

 

10. juunil tõkestati Koidula piiripunktis riiki sisenemine Kasahstani kodanikul, kuna tema antud ütlused reisi eesmärgi kohta polnud usaldusväärsed ning tal puudusid dokumendid õigustamaks reisi eesmärki. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaale.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee

 

IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

10. juunil sai politsei väljakutse Sillamäel Viru puiesteele, kus alkoholijoobes 65-aastane mees lõi enda abikaasat. Politseinikud pidasid lööja kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Piiriturvalisus

10. juunil tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine ühel Venemaa ja ühel Usbekistani kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee

 

LÄÄNE PREFEKTUUR

 

Järvamaa

 

Kehaline väärkohtlemine

Politsei sai teate, et 10. juunil lõi joobes 35-aastane mees Türil Viljandi tänaval korteris teist meest. Politsei pidas lööja kinni.

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.