Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
EPKK tähistab toiduohutuse päeva teemakohase konverentsiga (2024-06-06 05:03:45)

 

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda (EPKK) korraldab ülemaailmsel toiduohutuse päeval, 7. juunil 2024 hübriidkonverentsi teemal “Teaduspõhine toiduohutus”. Konverentsil, mis toob kokku teadlased, poliitikakujundajad ja toidutööstuse esindajad, kuulatakse uuemaid teadussaavutusi toiduohutuse valdkonnas ja arutletakse selle üle, kuidas neid teadmisi praktikas rakendada.

„Sel aastal kuuendat korda peetav ülemaailmne toiduohutuse päev on pühendatud toiduohutusega seotud juhtumitele. Meie pühendame oma toiduohutuse päeva seekord juhtumite ennetamisele,“ ütles Meeli Lindsaar, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja toiduvaldkonna juht.

Konverentsil rõhutatakse teadusuuringute olulisust toiduohutuse tagamisel. „Eesti teadlaste üle on põhjust uhkust tunda, sest nad on teinud mitmeid olulisi avastusi toiduohutuse vallas, mis on pälvinud tunnustust üle maailma. Meie teadlaste abil välja töötatud tootearendused on jõudnud poelettidele ja nendest toodetest on saanud tarbijate igapäevased lemmikud,“ lisas Lindsaar.

Konverentsi kava algab uudistega laiast maailmast ja lõppeb ettekandega teistmoodi hügieenist. Konverentsi täisprogrammi ja esinejatega saad tutvuda EPKK veebil.

Konverentsi modereerib Rain Kuldjärv, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus AS teadur.

Konverentsi toimumiskohaks on Tallinna Tehnikaülikooli Tudengimaja saal. Veebiülekande kaudu osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine EPKK veebilehel https://epkk.ee/toiduohutuse-konverents/ .

Konverents on tasuta, seda rahastab Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).  

 

Allikas: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.