Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium tellib Virtsu-Kuivastu liinile lisaparvlaeva Regula (2024-05-30 11:28:01)

 

Ministeerium on suviseks tipphooajaks leidnud Saaremaa parvlaevaühenduses esialgse lahenduse: Virtsu-Kuivastu liinile tellitakse kuni 375 lisareisi parvlaeval Regula perioodiks 20. juunist kuni 4. augustini 2024.

 

„Lisaparvlaev on saarlaste jaoks suvel võtmetähtsusega. Veendusin selles ka Saaremaal ja Muhus kohapeal inimestega suheldes. Pikkade parvlaevajärjekordade ärahoidmine on oluline selleks, et ettevõtlus saartel saaks toimida, oleks võimalik kohalikku kogukonda arendada ning säiliksid töökohad,“ selgitas regionaalminister Piret Hartman.

 

Tegemist on esialgse lahendusega, mida rahastatakse ministeeriumi vahenditest teiste ühistranspordile ettenähtud vahendite arvelt. "Oleme teinud rahandusminister Mart Võrklaevaga kokkuleppe, et Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi leiab hetkel ajutise lahenduse, kuid Rahandusministeerium küsib kulude katmiseks vajalikke ressursse Vabariigi Valitsuse reservfondist vastavalt meie esitatud taotlusele," rääkis minister.

 

Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi 30.05.2024 pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.