Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi 2024. a 21. nädala eelinfo (2024-05-20 05:27:26)

 

Kolmapäev, 22. mai

  • Brüsselis toimub Euroopa maaelu pakti poliitikalabor „Toome maaelu pakti kodanikele lähemale“. Ministeeriumist osaleb üritusel strateegia- ja finantsosakonna nõunik Aare Kasemets. Euroopa maaelu pakt on Euroopa Komisjoni algatus, mis on suunatud maa-, ranna- ja mägipiirkondade kogukondade heaolu edendamisele ning liialt linnakeskse poliitika-, õigus- ja teenusloome leevendamisele. Pakti ülesanded lõimuvad Interregi projektiga „Koostöö maaeluga arvestava poliitika kujundamiseks ning paremaks valitsemiseks hajaasustusega maa-, ranna- ja mägipiirkondades“ (Coop4RuralGov). Projektis osaleb lisaks Hispaania, Bulgaaria ja Iirimaa partneritele Eestist Tartumaa Omavalitsuste Liidu võrgustik.

 

Neljapäev, 23. mai

  • Regionaalminister Piret Hartman osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.
  • Regionaalarengu asekantsler Sigrid Soomlais osaleb Tartu Loomemajanduskeskuses peetavas Lõuna-Eesti regionaalse arenguleppe töötoas.

 

Reede, 24. mai

  • Regionaalminister Piret Hartman viibib visiidil Tartumaal, mille käigus kohtub omavalitsusjuhtidega ning Eesti Maaülikooli ja PRIA esindajatega.
  • Regionaalarengu asekantsler Sigrid Soomlais osaleb Arenguseire Keskuse avalike teenuste aeg-ruumilise kättesaadavuse tuleviku uurimissuuna juhtrühma kohtumisel. Uurimissuunas selgitatakse, milline on avalike teenuste aeg-ruumiline kättesaadavus praegu ja kuidas see võib edaspidi muutuda ning millised võiksid olla teenuste osutamise sobivaimad mudelid tulevikus.

 

Allikas: Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.