Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Laupäeval peetakse Tartus kevadlaata (2024-05-07 11:44:11)


Tartu kevadlaat 2024

 

Traditsiooniline kevadlaat Tartus toimub laupäeval 11. mail kl 10–16 avaturust raekoja platsini ja Emajõest Küüni tänavani.

 

“Kevad täidab inimeste südamed rõõmu ja Tartu kesklinna üle 300 kauplejaga ning tuhandete külalistega. Ja kus mujal rõõmsad inimesed ikka kokku saavad, kui mitte Tartu kevadlaadal – nauditakse laadamelu, kohtutakse tuttavatega, leitakse emadele kingitusi ja koju praktilist laadakraami. Kindlasti ei lahkuta laadalt ka tühja kõhuga," rääkis laada korraldaja Tartu turu juhataja Rene Kiis. "Tõdeme rõõmuga, et legendaarne Maire Aunaste kirbuturg on tagasi ja toimib avaturuesisel platsil (registreeruda saab: maire.aunaste@gmail.com). Silme eest võtab kirjuks taimede ja lillede sortiment avaturul."

 

Toiduainetega kauplejad on paigutatud valdavalt turuhoonesse ja Küüni tänava otsa. Värskeid marju ja kartulit ning muud toidukraami leidub rikkalikus sortimendis ka avaturul. Emajõe ääres ärikeskuse taga on segakaup ning sillast linna poole jääb suur käsitöömemmede ala. Palju käsitööd müüakse ka raekoja platsil. Küüni tänaval on traditsiooniliselt segakaup Eestist, Lätist, Leedust jm. Laada kaardi kõigi kauplejatega leiab reede hommikul Tartu turu Facebooki lehelt

 

Laadamelu avaturul ja hallis läheb lahti juba reedel kell 12 Jüri Homenja etteastega ja palju muu põnevaga. 

 

Eelmiste laatade meenutusi: Tartu Maarjalaat 2021 – Tartu Turg

 

Allikas: Tartu uudised


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.