Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei tuletab meelde: agressiooni toetavad avalikud koosolekud on keelatud (2024-05-07 11:39:24)

 

Politsei ei registreeri avalikke koosolekuid, kui on alust arvata, et koosolekul kasutatakse agressorriigi sümboolikat ja õhutatakse vaenu.

 

Narva politseijaoskonna juhi Indrek Püvi sõnul on politsei sarnaselt varasematele aastatele 9. mail väljas tagamas avalikku korda, et hoida ära rikkumisi. „Politsei ei keela hukkunute mälestamist, kuid agressiooni toetamine on keelatud, mistõttu ei tohi korraldada avalikke koosolekuid, näiteks rongkäike ja muid kogunemisi, kus kasutatakse keelatud sümboleid või avaldatakse toetust Venemaa sõjakuritegudele,“ räägib Püvi.

 

Politsei ei registreeri taolisi avalikke koosolekuid, kuna need võivad endaga kaasa tuua tõsiseid õigusrikkumisi ja konflikte ning agressiooni avalik toetamine on keelatud. Põhja ja Ida prefektuuri tööpiirkonnas, kus varasematel aastatel taolised kogunemised on toimunud, kehtestati avalike koosolekute keeld täiendavalt prefekti korraldusega. „Vaenu õhutavad avalikud koosolekud on keelatud, kuid tuletame inimestele seda meelde, et ei toimuks registreerimata kogunemisi ja sellega kaasnevaid rikkumisi,“ sõnas Püvi.

 

Keelatud avaliku koosoleku korraldamise eest karistatakse rahalise karistuse või kuni aastase vangistusega.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.