Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2024-04-30 11:21:20)

 

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 98 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 57 varavastast kuritegu, sealhulgas 46 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 34.

 

Juhtimiselt kõrvaldati 10 joobekahtlusega sõidukijuhti ja juhtus viis inimkannatanutega liiklusõnnetust.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn

 

Kehaline väärkohtlemine

29. aprillil teatati, et Kesklinnas Valli tänaval lõid kolm seni tuvastamata inimest 30-aastast meest. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

 

Vargused

29. aprillil teatati, et Kesklinnas Liivaoja tänava maa-alusest parklast on varastatud mootorratas. Juhtumi täpsemad asjaolud ja kahju on selgitamisel.

 

29. aprillil teatati, et Lasnamäel Kivila tänavalt on varastatud auto. Juhtumi täpsemad asjaolud ja kahju on selgitamisel.

 

29. aprillil teatati, et Lasnamäel Raadiku tänaval varastas 22-aastane mees auto. Politsei pidas mehe kinni. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

 

Harjumaa

 

Vargus

29. aprillil teatati, et Saku vallas Männiku külas on nelja erineva firma viiest ekskavaatorist varastatud kütust. Kahju ja juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.  

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Tartumaa

 

Vargus

Politseile teatati, et Tartus Vabaduse puiesteel asuvast parklast varastati roller. Kahju on 600 eurot.

 

Piiriturvalisus

Möödunud ööpäeval tõkestati Luhamaa piiripunktis riiki sisenemine ühel Venemaa kodanikul, kuna on kahtlus, et ta võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalasele koostati sisenemiskeeld ja ta suunati tagasi Venemaale.

 

29. aprillil avastasid piirivalvurid Luhamaa piiripunkti saabunud Serbia kodaniku dokumente kontrollides, et mees on viibinud Schengeni alal ebaseaduslikult kaheksa päeva ning veetnud need kõik Eestis. Inimesele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ning kohaldati kolmeks kuuks siseriiklik sissesõidukeeld Eestisse.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee.


IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Tööõnnetus

29. aprillil teatati häirekeskusele, et Narvas juhtus tööõnnetus, kus 36-aastane mees kukkus akna paigaldamise ajal kolmanda korruse aknast välja. Mees sai raskelt viga ning ta viidi haiglasse. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Lääne-Virumaa

 

Ähvardamine

29. aprillil sai politsei väljakutse Vinni vallas Sõpruse puiesteele, kus oli tekkinud ruumi rentija ja rendileandja vahel konflikt. Seejärel haaras rentija, 74-aastane mees terariista ja ähvardas sellega asjaosalisi. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Piiriturvalisus

29. aprillil tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine ühel Kirgiisi, ühel Ameerika ja ühel Venemaa kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee.

 

LÄÄNE PREFEKTUUR


Pärnumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

Politseile teatati, et 29. aprillil lõi alkoholijoobes 30aastane mees Pärnus Tulika tänaval korteris oma elukaaslast.

 

Kelmus

Politsei sai teate, et 19. aprillil soovis Pärnus mees osta Facebook Marketplace kaudu roolikomplekti Logitech G29+gearbox. Peale ülekande sooritamist ja paki kättesaamist avastas ta, et saadetud kast oli tühi. Mees ei ole saanud soovitud toodet ning talle pole tagastatud ka makstud summat. Kahju on üle 200 euro. 

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 

Allikas: PPA 30.04.2024 teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.