Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2024-04-26 05:35:54)

 

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 72 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 39 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 32.

 

Juhtimiselt kõrvaldati neli joobekahtlusega sõidukijuhti. Juhtus üks inimkannatanuga liiklusõnnetus.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn

 

Kehalised väärkohtlemised

24. aprillil teatati, et Kesklinnas Liivamäe tänaval ähvardas ja lõi 30-aastane mees 47-aastast meest. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel. 

 

24. aprillil teatas 29-aastane naine, et Põhja-Tallinnas Jahu tänava korteris võtsid kaks tuttavat meest naiselt tema telefoni ning tekitasid talle vigastusi. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

 

24. aprillil teatati, et Kesklinnas Viru tänaval tekkis konflikt 20- ja 19-aastase naise vahel, mille käigus tekitasid nad üksteisele kehavigastusi. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

 

Kelmus

24. aprill teatas 80-aastane naine, et talle helistas pettur ning palus sularaha viia pakiautomaati, mida naine ka tegi. Tekitatud kahju on 6500 eurot. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

 

Piiriturvalisus

24. aprillil koostati 1981. aastal sündinud Türgi Vabariigi kodanikule kinnipidamise protokoll ja paigutati edasisteks menetlustoiminguteks KPK-sse ning koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks, kuna mehe viisa on varasemalt kehtetuks tunnistatud.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee.

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Tartumaa

 

Vargus

19. aprillil varastati Tartus Saekoja tänava lukustatud kuurist musta värvi jalgratas Merida. Kahju on umbes 1500 eurot.

 

Piiriturvalisus

Möödunud ööpäeval tõkestati Kagu piiripunktides riiki sisenemine ühel Venemaa ja kahel Ukraina kodanikul. Tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee.


IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Vargus

24. aprillil anti politseile teada, et Rakvere linnas on varastatud ettevõtte territooriumil asuvatest veoautodest ligi 1000 liitrit kütust. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Piiriturvalisus

24. aprillil tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine viiel Moldova, neljal Venemaa ning ühel Gruusia kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee.

 

LÄÄNE PREFEKTUUR


Järvamaa

 

Vargus

Politseile teatati, et 21. aprillil varastati Türil Viljandi tänaval kaupluse eest jalgratas Scott. Kahju on 400 eurot.

 

Läänemaa

 

Vargus

Politsei sai teate, et 4. aprillil varastati Haapsalus Tallinna maanteel kauplusest tööriistakomplekt. Vargusega tekitati kahju üle 700 euro.

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.