Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2024-04-25 04:45:40)

 

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 62 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 34 varavastast kuritegu, sealhulgas 20 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 24.

 

Juhtimiselt kõrvaldati kuus joobekahtlusega sõidukijuhti. Juhtus kolm inimkannatanutega liiklusõnnetust.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn

 

Kehaline väärkohtlemine

 

23. aprillil teatati, et Lasnamäel Võru tänava korteris lõi 27-aastane mees oma 33-aastast elukaaslast. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

 

Kelmused

23. aprillil teatas 20-aastane mees, et talle olid helistanud petturid, kes palusid tal kanda raha, mida mees ka tegi. Ta kinnitas oma andmed Smart-ID-ga ning hiljem võtsid petturid tema nimele ka Bondora laenu. Kahju kokku 19 000 eurot.

 

23. aprillil teatas 86-aastane mees, et aprillis suhtles ta tundmatute inimestega, kelle palvel mees laadis alla telefoni ja arvutisse erinevaid programme. Selle tulemusel on mehe pangakontolt välja võetud 7500 eurot.

 

Harjumaa

 

Kelmused

23. aprillil teatas 76-aastane mees, et 2023. aasta oktoobris nägi ta internetis investeerimise reklaami ja jättis enda kontaktid reklaami lehele. Hiljem võeti temaga ühendust, mees võimaldas kaugjuurdepääsu enda nutiseadmele AnyDesk programmiga ning talle avati konto kauplemisplatvormil robo-invest.art. 16. oktoobril tegi mees platvormile esimese sissemaksu kaardimaksena krüptoraha vahendusfirma Binance’iga ning detsembrist kuni jaanuarini kandis ta maakleri õhutusel peamiselt välisriikide krüptoraha vahendusfirmade kaudu erinevatele kontodele. Mees raha platvormilt välja võtta ei saa. Kelmusega tekitatud kahju vähemalt 35 720 eurot.

 

23. aprillil teatas 47-aastane mees, et leidis Saksamaa sõidukite müügi veebilehelt mobile.de sõiduki ning saatis ostusoovi päringu. Mees suhtles sõiduki väidetava müüjaga rechnung@dealerdesk-reisacher.de meili teel. Pärast ostu-müügi kokkuleppe saavutamist ning arve saamist teostas ta 18. aprillil Eestis registreeritud äriühingu kontolt Saksamaa pangakontole Gerver Reisacher nimele ettemaksu sõiduki eest. Enne lõpliku sõiduki müügihinna tasumist sai makset vahendanud Eesti äriühing teada, et antud sõiduk oli juba müüdud teisele ostjale ning Saksamaa konto, kuhu teostati ettemaks, ei kuulu sõiduki tegelikule müüjale. Kelmusega tekitatud kahju 5000 eurot.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee.

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Möödunud ööpäeval Lõuna prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee.


IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

23. aprillil sai politsei väljakutse Sillamäele J. Gagarini tänavale, kus toimus naabrite vahel konflikt, mille tagajärjel said mõlemad viga. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Piiriturvalisus

23. aprillil tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine neljal Venemaa ja Gruusia, kahel Moldova ning ühel Usbekistani kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

PPA ootab migratsioonireeglite rikkumiste ja välismaalastega seotud vihjeid meiliaadressile migra.vihje@politsei.ee.

 

LÄÄNE PREFEKTUUR


Läänemaa

 

Kehaline väärkohtlemine

Politsei sai teate, et 19. aprillil lõi 19-aastane mees Lääne-Nigula vallas Vedra külas teist meest. Sündmuse asjaolud on selgitamisel.

 

Pärnumaa

 

Vargus

Politsei sai teate, et 7. aprillil on kütusekaardiga Pärnu ja Sindi Olerexi tanklates omaniku teadmata korduvalt tangitud diislikütust. Kahju on üle 4800 euro.

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.