Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Taas on võimalik esitada kandidaate Regionaalmaasika auhinnale (2024-04-24 05:17:30)Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ootab kuni 23. maini kandidaate iga-aastasele regionaalauhindade konkursile. Parimaid kohalikke algatusi ja nende eestvedajaid tunnustatakse juunis peaministri ja regionaalministri pidulikul vastuvõtul Stenbocki majas.

 

Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi regionaalarengu asekantsleri Sigrid Soomlaisi sõnul soovitakse tunnustada neid tegijaid, kes on silma paistnud kohaliku elu edendamisel ja on oma tegudega inspiratsiooniks ka teistele.

 

„Regionaalmaasika konkurss saab tänavu juba 11 aastat vanaks. Kõigil senistel laureaatidel on palju ühist – nad on kohaliku elu eestvedajad, nad oskavad mõelda suurelt, vajadusel ka üle oma linna või valla piiride, julgevad võtta initsiatiivi ja sütitavad ka teisi oma ideedega kaasa tulema,“ rääkis Soomlais.

 

„Kõikjal Eestis on palju toimekaid ja tublisid inimesi. Otsime üles need inimesed ja organisatsioonid, kelle töö tulemusel on sündinud ettevõtmised, mis tugevdavad kohalikku elu ja kes on näidanud, et kui on tahtmist ja ettevõtlikust, siis on kõik võimalik,“ innustas regionaalarengu asekantsler igaüht oma kandidaati konkursile esitama.

 

Eelmisel aastal said auhinna Põlvamaal külaelule uue hingamise andnud Lutsu Teater, Järvakandi tubli tööandja ja majanduse edendaja Green Gravels OÜ, Valgamaa kestliku suhtumisega ettevõte ja arendusmeelne tööandja Aclima OÜ, kohaliku mahetoidu väärtustaja, Lääne-Virumaa Leader-meetme tegevusrühm MTÜ Partnerid ning juba 10 aastat edukalt toimunud Saaremaa toidufestival.

 

Konkursile saavad kandidaate esitada ja ka ise auhinnale kandideerida kõik inimesed, organisatsioonid, riigiasutused ning kohalikud omavalitsused. Kandidaat või esitaja võib olla naaber, kohalik ettevõte, mittetulundusühing või kohalik omavalitsus.

 

Konkursile laekunud ettepanekuid hindab regionaalministri moodustatud komisjon. Kandidaate saab esitada kuni 23. maini Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi kodulehe kaudu https://agri.ee/regionaalmaasikas.

 

Üheteistkümnendat korda välja antavad Regionaalmaasika auhinnad antakse üle juunis pidulikul vastuvõtul Stenbocki majas.

 

Lisainfot konkursi ja seniste laureaatide kohta saab Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi kodulehelt https://agri.ee/regionaalmaasikas.

 

Allikas: Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi 24. aprill 2024 pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.