Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
PTA: kutseline kalur, tule koolitusele ja astu sammu digitaalsete andmete edastamise suunas (2024-04-22 05:41:39)


Alates 1. juulist 2024 tuleb kõik andmed kaluri kalapüügiloa alusel toimuva kalapüügi, kala üleandmise, kala esmamüügi ja transpordi kohta esitada elektrooniliselt nutirakenduse PERK vahendusel. Põllumajandus- ja Toiduamet korraldab kutselistele kaluritele koolitused. Muutuste sujuvamaks rakendamiseks on valminud ka videojuhised.

 

Põllumajandus- ja Toiduameti kalapüügi- ja turukorralduse osakonna juhtivspetsialist Gunnar Lambingu sõnul teeb amet kõik, et kutselised kalurid saaksid rakendusele üle minna võimalikult sujuvalt. „Ameti kodulehele on lisatud PERK rakenduse videokoolitus. Lisaks korraldame üle Eesti koolituspäevasid, kus on meie spetsialistid tutvustavad rakendust ning vastavad küsimustele,“ kirjeldas Lambing.

 

Koolitustele tuleb eelnevalt registreeruda oma piirkonna spetsialisti kaudu. Kontaktid leiab siit. Rohkem infot koolituste kohta leiab siit.

 

Kogu info PERK rakenduse ja videokoolitused leiab siit.

 

Allikas: Põllumajandus- ja Toiduameti pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.