Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Luua Metsanduskool kutsub kolmapäeval avatud uste päeval loodusõpinguid avastama (2024-03-11 06:31:50)


Luua Metsanduskoolis on ligi 70 % õppijatest täiskasvanud. Foto: Kairit Prits

Saabuval kolmapäeval, 13. märtsil avab Luua Metsanduskool oma uksed kõigile huvilistele, et tutvustada põnevaid erialasid ja praktilisi oskusi. Avatud uste päev pakub ainulaadset võimalust kõigile, kes soovivad teada saada rohkem metsandusest, maastikuehitusest või matkajuhtimisest ning tingimustest, mis on seatud nendel erialal oskuslikuks tegijaks saamiseks.

 

Sel päeval saavad osalejad Luual tutvuda mitmesuguste erialadega, mida kusagil mujal Eestis õppida ei saa. Luua Metsanduskooli õpilased ja praktikutest õpetajad juhendavad külastajaid läbi erinevate erialade, praktiliste „käed-küljes“ oskustegevuste ja tutvustavad kooli õppe- ja elamistingimusi.
 

"Avatud uste päev pakub huvilistele võimaluse näha, mida õpitakse, kuidas oskusi lihvitakse ning kuidas elatakse Luua Metsanduskoolis. Lisaks on võimalus saada aimu sellest, milliseid võimalusi pakub kool tuleviku karjääri osas või oma teadmiste täiendamise osas välismaal. See on suurepärane võimalus kõigile, kes kaaluvad metsanduse või looduse valdkonnas õpingute alustamist," ütles Luua Metsanduskooli turundus- ja kommunikatsioonijuht Kairit Prits. "Ootame huvilisi avastama meie kooli pakutavaid võimalusi, sest oskustega spetsialistid on tööturul üha enam hinnas ning õppimine on täna kutsehariduses tasuta igas vanuses ja mitmekesiste eelneva haridusteega õppijale."

 

Luua Metsanduskooli avatud uste päev toimub 13. märtsil algusega kell 12.00. Uksed on avatud igas vanuses sisseastujale. Vastuvõtt Luua Metsanduskooli erialadele algab 1. mail. 

 

Luua Metsanduskool on ainus Eesti kutsehariduskool, kus õpetatakse metsandust ning loodusturismi erialasid, lisaks on koolis ka aianduse suund. Kool võimaldab õppida 12 erialal ning pakub lisaks kutsevalikuõpet, mis on suunatud neile noortele, kes hetkel ei õpi ega tööta. Koolis õpib enam kui 500 õpilast ning täienduskoolitustel osaleb igal aastal ligi 800 inimest.

 

Lisainfo: https://www.luua.ee/sisseastumine/avatud-uste-paevad/.

 

Allikas: Luua Metsanduskooli teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.