Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Põllumajandus- ja Toiduamet korraldab infopäeva taimekaitsevahenditega seotud väljakutsetest (2024-03-07 12:00:12)


Neljapäeval, 14. märtsil kohtuvad taimekasvatajad ning taimekaitsevahendite turustajad Põllumajandus- ja Toiduameti (PTA) korraldatud infopäeval eesmärgiga tõhustada koostöövõimalusi oma tegevuste edendamiseks.

 

Infopäeval avame tagamaid, miks taimekaitsevahendite turule jõudmisel on pikad järjekorrad. Lisaks räägime trendidest seemne ja seemnekartuli tootmises ning saame selgust, kui puhas on Eesti toit.

 

PTA taimekaitse ja väetise osakonna juhataja Tiina Kärneri sõnul sõltub koostöö erinevate huvigruppide ja ettevõtetega sellest, kui hästi teatakse PTA kui järelevalveameti võimalusi ja tegevussuundi ning kui teadlikud on meie kliendid. „Infopäeval analüüsivad meie taimekaitse eksperdid teemat süvitsi, vestlusringis saame kaardistada ühised huvid ja leida paremaid koostöövõimalus,“ lisab Kärner, rõhutades, et eduka koostöö võti on avatud suhtlemine ühises inforuumis.

 

Infopäev „Taimekasvataja tänane ja homne – kelle huve PTA esindab?“ toimub 14. märtsil kell 10.00-16.00 Maaelu Teadmuskeskuses (METK) aadressiga Saku, Teaduse 4.

 

Päevakavaga saab tutvuda siin.

 

Infopäeval osalemine on tasuta. Osalemiseks registreeri end hiljemalt 12. märtsiks e-postil triinu.ehala@pta.agri.ee.

 

Allikas: Põllumajandus- ja Toiduameti 7.03.2024 pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.