Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tallinna kesklinna ja vanalinna liiklus on Ukraina presidendi visiidi ajal piiratud (2024-01-11 06:53:37)


Politsei on täna Tallinna teedel ja tänavatel väljas tavapärasest suurema ressursiga, et tagada Ukraina presidendi visiidi turvalalisus. Põhja prefektuuri operatiivbüroo juht Vaiko Vaher selgitab, et visiit toob endaga kaasa suured piirangud Tallinna kesklinna ja vanalinna liikluses. „Täna on Tallinna kesklinnas ja vanalinnas mitmed tänavad liiklemiseks ja parkimiseks suletud. Soovitame autoga liiklejatel kesklinna ja vanalinna piirkonda vältida. Juhul, kui liikumine on vältimatu, palume liiklejatel varuda kannatust ning jälgida politseinike suuniseid,“ sõnas Vaher.

Politsei on tugevdanud kontrolli ka Tallinna lennujaamas ja sadamas. Niisamuti kehtib Tallinnas lennukeelu ala, mis tähendab, et droonide lennutamine on keelatud. Juhul, kui PPA tuvastab drooni, tuuakse see alla.

 

Visiidi turvalisuse tagamisse panustab üle 800 politseiniku. Et visiit mööduks sujuvalt, saavad kaasa aidata ka kõik inimesed. „Selleks palume Eesti inimestel teha politseinikega koostööd. Näiteks võivad politseinikud inimestelt paluda isiku tuvastamiseks dokumenti ning samuti kontrollime vajadusel inimeste isiklikke esemeid, nt seljakotte vms,“ ütles Vaher.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.