Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevainfo (2024-01-10 08:42:42)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 100 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 48 varavastast kuritegu, sealhulgas 29 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 29.

 

Toimus kolm inimkannatanutega liiklusõnnetust ning juhtimiselt kõrvaldati kuus joobekahtlusega sõidukijuhti.


PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn

 

Kehalised väärkohtlemised

9. jaanuaril teatati, et Nõmmel Kaskede puiestee majas lõi alkoholijoobes 23-aastane mees oma 48-aastast isa.

 

9. jaanuaril teatati, et Lasnamäel Suur-Sõjamäe tänaval lõi 47-aastane mees 54-aastast meest. Politseinikud pidasid lööja kinni.

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Tartumaa

 

Kelmused

Politseisse pöördus Raadi alevis elav 45-aastane mees, kes sai kaupa tellides petta. Ta tellis 1. jaanuaril Osta.ee vahendusel mängukonsooli. Mees tasus kauba eest ülekandega. Kaupa mehele ei saadetud ning samuti ei tagastatud talle raha. Kahju kokku 250 eurot.

 

Piiriturvalisus

Ööpäeva jooksul tõkestati Kagu piiripunktides Eestisse sisenemine kahel Moldova kodanikul. Tõkestamiste põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks ja nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Kehalised väärkohtlemised

10. jaanuaril anti politseile teada, et Kohtla-Järvel Oru linnaosas lõi tüli käigus 49-aastane mees enda elukaaslast. Kodus olid ka lapsed. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

9. jaanuaril teatati politseile, et Jõhvis lõi taksojuht klienti, kuna ta avas autos karastusjoogi. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

9. jaanuaril sai politsei teate, et Kohtla-Järvel Vahtra tänaval ründas 19-aastane noormees enda vanemaid. Politseinikud pidasid lööja kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

9. jaanuaril sai politsei teate, et Sillamäel toimus naabrite vahel konflikt, mille tagajärjel sai 38-ja  66-aastane mees viga. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Piiriturvalisus

9. jaanuaril kontrolliti Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemisel Moldova kodanikku, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et juhiluba on täielikult võltsitud. Dokument võeti ära ja mees suunati tagasi Venemaale.

 

9. jaanuaril tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine viiel Moldova ja ühel Serbia kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

LÄÄNE PREFEKTUUR

 

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.