Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2023-12-21 11:39:03)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 87 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 61 varavastast kuritegu, sealhulgas 43 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 27.

 

Juhtus kaks inimkannatanutega liiklusõnnetust ning juhtimiselt kõrvaldati kuus joobekahtlusega sõidukijuhti.


PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn

 

Kehalised väärkohtlemised

20. detsembril teatati, et Kesklinnas Suur-Ameerika tänava kortermajas toimus kahe naabri vahel konflikt, milles mõlemad said viga.

 

20. detsembril teatati, et Kesklinnas Luise tänaval lõi seni tuvastamata mees 47-aastast meest.

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Valgamaa

 

Kelmus

Valgas elav naine pöördus politsei poole, kuna oli Marketplace keskkonnas saanud petta. Nimelt soovis naine osta Playstation mängukonsooli, ta kandis müüjale raha, kuid kaupa seni kätte saanud ei ole. Peale makse laekumist blokeeris müüja oma konto. Kahju on 300 eurot.

 

Piiriturvalisus

20. detsembril saabus Luhamaa piiripunkti Israeli kodanik, kes oli seadusliku aluseta viibinud Schengeni territooriumil 21 päeva ning veetnud neist ühe Eestis. Naisele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks, kohaldati kahe aasta ja kolme kuu pikkune sisenemiskeeld ning seejärel lahkus naine Venemaale.

20. detsembri õhtul kontrollisid piirivalvurid Koidula piiripunkti saabunud Poola numbrimärkidega veokit ning selle juhti. Kontrollimisel avastati, et veoki koormaks olnud sõiduauto Lexus on varastatud. Autorong ühes juhi ja lastiks olnud sõiduautoga suunati täiendavateks tegevusteks tolliplatsile.

IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

21. detsembril teatati politseile, et Narvas Tallinna maanteel ründas alkoholijoobes 55-aastane mees oma abikaasat. Politseinikud pidasid mehe kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Piiriturvalisus

20. detsembril tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine 22 Moldova ja kaheksal Venemaa kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

LÄÄNE PREFEKTUUR

 

Läänemaa

 

Arvutikelmus

20. detsembril anti politseile teada, et Läänemaal elava naise nõusolekuta on tema isikuandmeid kasutades pikema aja vältel võetud kiirlaenusid. Kahju on 15 000 eurot.

 

Pärnumaa

 

Teise isiku identiteedi ebaseaduslik kasutamine

20. detsembril anti politseile teada, et 14. detsembril esines teadmata inimene WhatsApp suhtlusrakenduses Pärnumaal elava naise foto ja nime alt. Seda tehti viimase nõusolekuta ning seejuures levitati valeväiteid kannatanu kohta.

 

Kelmus

20. detsembril anti politseile teada, et Pärnumaal elav naine pani Facebooki Marketplace keskkonda müügikuulutuse. Naisele edastati väidetav kullerfirma link, mille abil aktiveerida paki saatmist ostjale, kuid selle lingi vahendusel sisestatud PIN-koodide abil kanti kannatanu arvelt võõra isiku kontole 350 eurot.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.