Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2023-11-29 05:46:07)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 111 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 77 varavastast kuritegu, sealhulgas 64 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 41.

 

Juhtus 2 inimkannatanutega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 2 inimest. Juhtimiselt kõrvaldati 8 joobekahtlusega sõidukijuhti.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn


Vargus

28. novembril varastati Mustamäe A. H. Tammsaare tänava kortermaja keldrist 1190 eurot maksev jalgratas.

 

Kelmus

Politseisse pöördus 70-aastane naine, kellele eelnevalt oli helistatud väidetavalt politseist. Naisele väideti, et keegi püüab tema kontolt teha ülekannet Venemaale. Kontol oleva raha kaitsmiseks pakuti võimalust kanda see turvalisemale arvele. Vastavalt antud juhistele andis kannatanu oma isikukoodi, sisenes internetipanka ja kinnitas tehingud PIN-koodidega. Kelmusega tekitatud kahju on 6800 eurot.

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Tartumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

28. novembril sai politsei teate, et Tartu linnas ründas 37-aastane mees oma abikaasat ja lõi teda rusikaga näkku. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Viljandimaa

 

Kehaline väärkohtlemine

28. novembril teatati politseile, et Karksi-Nuias lõi joobes 64-aastane mees töötava suitsuanduri pärast 54-aastasele naabrinaisele rusikaga näkku. Kiirabi vaatas naise üle ja politseinikud pidasid mehe kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Kehalised väärkohtlemised

28. novembril sai politsei väljakutse Kohtla-Järvele, kus 46-aastane mees oli löönud oma elukaaslast. Naisele andsid meedikud esmaabi. Mees peeti kuriteos kahtlustatavana kinni.

 

28. novembril teattai, et Narvas V. Gerassimovi tänava korteris puhkes mehe ja naise vahel peretüli, mille käigus mees naist lõi. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Perevägivalla üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

 

Piiriturvalisus

27. novembril tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine neljal Moldova, kahel Ukraina, ühel Venemaa ja Austraalia kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

28. novembril avastasid piirivalvurid Narva piiripunkti saabunud Soome numbrimärgiga sõidukit peegli külge kinnitatud Georgi lindi. Juhi tähelepanu suunati sellele, et Eestis on selline sümboolika keelatud. Talle määrati rikkumise eest 400-eurone rahatrahv, isik loovutas lindi ning jätkas oma teekonda Venemaale.

 

LÄÄNE PREFEKTUUR

 

Raplamaa

 

Kehaline väärkohtlemine

28. novembril alustati kriminaalmenetlust selles, et 24. novembri õhtul toimus Kehtna vallas kortermaja trepikojas konflikt, mille käigus 37-aastane naine lõi 48-aastast naist.

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.