Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Täna tutvustatakse Tartu südalinna kultuurikeskuse võidutööd ja edasisi plaane (2023-10-30 07:05:17)


Paabel


Täna, 30. oktoobril kell 18 tutvustavad Tartu südalinna kultuurikeskuse arhitektuurivõistluse võidutöö „Paabel“ autorid Tartu Linnaraamatukogu suures saalis (Kompanii 3/5, IV korrus) kõikidele huvilistele võidutöö kavandit ja Tartu Linnavalitsus räägib järgmistest sammudest kultuurikeskuse rajamisel.

 

Arhitektuuribüroo 3+1 arhitektid ja Kino maastikuarhitektid tutvustavad lähemalt võidutöö lahenduse sisu: milline hakkab hoone välja nägema, kuidas toimivad hoones erinevad asutused, milline on väliruum ning kuidas kogu lahendus olemasoleva linnaruumiga tervikuks saab. Seejärel räägib kultuurikeskuse kavandamise edasistest sammudest Tartu abilinnapea Elo Kiivet.

 

Kõik huvilised on oodatud, ürituselt tehakse ka veebiülekanne, mille lingid leiab Tartu kodulehelt ja Tartu linna Facebooki lehelt.

 

Tartu südalinna kultuurikeskuse rahvusvahelise arhitektuurivõistluse võitjad kuulutati välja 14. juulil ning peapreemia pälvis töö "Paabel", mille autorid on arhitektuuribürood 3+1 arhitektid ja Kino maastikuarhitektid. Täna, 30. oktoobril kirjutatakse Tartu raekojas alla ka südalinna kultuurikeskuse projekteerimislepingule.

 

Rohkem infot südalinna kultuurikeskuse kohta: www.tartu.ee/sudalinna-kultuurikeskus

 

Allikas: Tartu uudised


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.