Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Valitsuse Ida-Virumaa esindajat sõelutakse 34 kandidaadi seast (2023-09-13 07:57:42)


Ida-Virumaa esindaja leidmiseks kokku kutsutud valikukomisjon vaatas läbi 34 kandidaadi esitatud dokumendid ja sõelale jäi üheksa kandidaati.

"Mul on hea meel, et oleme Ida-Viru esindaja valimisega jõudnud järgmisse etappi," kommenteeris regionaalminister Madis Kallas. Tema sõnul said esimesest voorust edasi kõige tugevamad kandidaadid, kellel on vajalikud eeldused ametikohal edukaks hakkamasaamiseks. "Nende seas on erinevate valdkondade asjatundjaid, kellel kõigil on selge soov panustada nende jaoks olulise piirkonna arengusse," lisas Kallas.

Järgmise kahe nädala jooksul kohtutakse kõigi üheksa allesjäänud kandidaadiga.

Vabariigi valitsuse piirkondliku esindaja institutsiooni loomise eesmärgiks on koalitsioonileppe järgi toetada Ida-Virumaa sotsiaalmajandusliku olukorra parandamist ning riigi kohaolu suurendamist maakonnas. Konkursi antud ametikohale kuulutas Regionaal- ja Põllumajandusministeerium välja augusti alguses.

 

Allikas: Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.