Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevainfo (2023-09-07 07:39:08)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 78 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 38 varavastast kuritegu, sh 23 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 27.

 

Eile toimus 9 liiklusõnnetust, milles sai viga 8 inimest ning hukkus üks inimene. Juhtimiselt kõrvaldati 4 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

 

Eestisse saabus 118 Ukraina kodanikku, kellest 61 ei plaani esialgu Eestist lahkuda.

 

 

PÕHJA PREFEKTUUR

 

Tallinn

 

Kehalised väärkohtlemised

5. septembril teatati, et Põhja-Tallinnas Randla tänaval korteris ründas 41-aastane mees 25-aastast meest. Kiirabi andis kannatanule esmaabi.

 

5. septembril teatati, et Lasnamäel Pae tänaval lõi alkoholijoobes 34-aastane mees oma elukaaslast, 32-aastast naist. Konflikti juures viibisid ka alaealised lapsed.

 

 

LÕUNA PREFEKTUUR

 

Tartumaa

 

Kelmus

Politseile laekus teade, et kannatanule helistasid väidetavad politseiametnikud, kes esitasid enda tuvastamiseks foto Politsei- ja Piirivalveameti ametitõendist. Kannatanu andis helistajatele enda Mobiili-ID paroolid, misjärel sõlmiti tema nimele laenuleping summas 1818 eurot. Juhtunu täpsemaid üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Kehaline väärkohtlemine

5. septembril sai politsei väljakutse, et Kambja vallas tuli 54-aastane mees kallale elukaaslasele ja tema lähisugulasele. Kiirabi andis kannatanutele esmaabi ning politseinikud pidasid mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

 

Viljandimaa

 

Asja omavoliline kasutamine

5. septembril laekus politseile info, et Viljandi maakonnas võttis alkoholijoobes 28-aastane mees endale mittekuuluva sõiduauto ning sõitis sellega teelt välja. Möödujad avastasid mehe ja võtsid temalt sõidukivõtmed ära. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatava kinni ning juhtunu üksikasjad selgitatakse kriminaalmenetluses.

 

Võrumaa

 

Omavoliline sissetung

Ööl vastu 6.septembrit sai politsei väljakutse Rõuge valda, kus võõras mees oli lõhkunud ukseluku ja tunginud kannatanu majja. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

 

Piiriturvalisus

Möödunud ööpäeval tõkestasid piirivalvurid Kagu piiripunktides Eestisse sisenemise viiel Vene Föderatsiooni ja ühel Ukraina kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

 

IDA PREFEKTUUR

 

Ida-Virumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

Politsei sai teate, et 4. septembril lõi Sillamäel Kesk tänaval 42-aastane mees enda abikaasat. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

 

Vargus

5. septembril sai politsei teate, et Ahtme linnaosas Maleva tänaval asuva kaupluse juures varastati neiult tagataskust telefon Iphone 13. Vargusega tekitatud kahju on umbes 800 eurot.

 

Piiriturvalisus

5. septembril tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine viiel Venemaa, kolmel Ukraina, kahel Moldova ning ühel Valgevene, Serbia ja Tadžikistani kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

 

 

LÄÄNE PREFEKTUUR

 

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

 

 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.