Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Ajutiselt peatatakse kiirpasside väljastamine (2023-08-22 08:10:54)


Selle nädala reedel alustab PPA planeeritud hooldustööd passitrükiliinile. Hooldustöö ajal passe ei trükita, mistõttu ei ole sel ajal kiirpasside valmistamine võimalik. Kiirpasse saab taotleda PPA iseteeninduses kuni reede varahommikuni ja teenindustes kuni reede lõunani. Hooldustööd on planeeritud kestma alates reedest kuni järgmise nädala kolmapäevani (25.08-30.08) ning pärast hooldustööde lõppu taastub võimalus kiirpasse taotleda.

 

PPA identiteedi ja staatuste büroo vanemkomissar Marit Abram selgitas, et passide trükkimisega seotud tehnikat hooldatakse regulaarselt. "Valdavale osale dokumenditaotlejatest jäävad hooldustööd märkamatuks, küll aga võivad need kahjuks põhjustada ebamugavusi neile, kes just sel lühikesel ajavahemikul soovivad oma dokumendi kätte saada kiiresti. Tavaliselt taotletakse päevas paarkümmend kiirpassi ning neil inimestel palume kindlasti oma dokument taotleda hiljemalt selle nädala neljapäeval. Siis on kindel, et jõuame selle enne hooldustööde algust valmis teha," selgitas vanemkomissar Abram.

 

Hooldustööd puudutavad ainult passide väljastamist ning ei mõjuta teiste dokumentide taotlemist ega kättesaamise tähtaegu. Sel ajal, kui kiirpasse taotleda ei saa, pakub PPA kiirkorras taotletud ID-kaarte tavapärase viie päeva asemel väljastamiseks pisut kiiremini.

Allikas: PPA pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.