Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Sellel nädalal Autovabaduse puiesteel (2023-07-26 07:52:38)


Juuli viimane nädal toob Autovabaduse puiesteele omajagu möllu. Neljapäevasel suurkontserdil astub lavale legendaarne Bedwetters, reedese liikumispäeva fookus on toidul ja toitumisel ning päevale paneb punkti Rockin' Lady & her Rivertown Boys tantsuõhtu. Laupäeval ehk noorteala viimasel päeval on kogu Autovabaduse puiestee programm pühendatud noortele.

 

Neljapäeval, 27. juulil kell 19 algab meeleolukas kontsert - Autovabaduse puiesteele tuleb rahvast hullutama Bedwetters.

 

Reede ehk Autovabaduse puiestee viimase liikumispäeva fookuses on toit ja toitumine. Külas on SA Eestimaa Looduse Fond ja arutelule tuleb planeedisõbralike toiduvalikute tegemine, üleval on pop-up näitus toidu keskkonnamõjudest ning noortel on kell 16 ja 17.30 võimalus osaleda planeedisõbraliku kokkamise töötoas. Töötoas, mis on tasuta, ent eeldab eelregistreerimist, valmistatakse taimseid määrdeid, salateid ja marjamagustoitu. Lisaks tutvustatakse toitumis- ja treeningrakendusi. Õhtule paneb võiduka punkti kell 19 algav tantsuõhtu koos tantsuklubiga Tartu Swing - Rockin' Lady & Her Rivertown Boys.

 

Laupäeval toimuvad erinevad töötoad, tegevused, võistlused ja paralleelselt ka lavaprogramm, nagu eelpool juba kirjeldatud. Õhtu nael on kell 21 algav kontsert, mille annab andekas muusik kaw. Pärast kontserti tasub aga linna jääda, sest kell 23 algab ka filmiõhtu - seekord on kavas naljast pakatav suvine komöödia "Suvitajad". Filmi puhul on tegemist on austusavaldusega kunagisele kultuskomöödiale "Siin me oleme".

 

Autovabaduse puiestee programm: https://tartukorraldab.ee/avp/programm

Allikas: Tartu uudised


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.