Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kliimaministeeriumi haldusala 28. nädala eelinfo (2023-07-10 07:16:29)


Esmaspäev, 10. juuli
 

  • 10.-12. juulini toimub Valladolidis, Hispaanias Euroopa Liidu keskkonna- ja energeetikaministrite mitteametlik kohtumine. Kohtumise esimesel päeval on peamisteks päevakorrapunktideks mulla, vee, metsade ja elurikkuse integreeritud käsitlemise poole liikumise arutelu ning taastuvenergeetika, maahalduse ja elurikkuse kaitse poliitikate vahel tasakaalu leidmise mõttevahetus. Teine päev on pühendatud eelseisvale kliima COP28-le ning kohal on ka COP 28 president Sultan Ahmed Al Jaber. Kolmanda päeva teemaks on energiasektori väärtusahela tugevdamine ja tarnekindluse tagamine. Eestit esindavad kohtumisel Kliimaministeeriumi asekantslerid Antti Tooming ja Timo Tatar.
     

Neljapäev, 13. juuli

 

  • Eesti Loodusmuuseum korraldab suvemuuseumi sarja ürituse "Öised loomad".

 

  • 13.-15. juulini on Iisakus Alutaguse rahvuspargi noore looduskaitsja suvelaager. Lisainfo: Elo Raspel, elo.raspel@keskkonnaamet.ee.

 


Reede, 14. juuli
 

  • Kell 11-14:30 on MS Teamsis Eesti Kliimaministeeriumi ja Läti Rahandusministeeriumi eestvõttel projekti "ELi taksonoomia rakendamise ja kestliku rahastamise teekaart Eestile ja Lätile" huvirühmade töötuba. Osalejatele tutvustatakse kestliku rahastamise teekaarti ning soovitusi Eesti ja Läti poliitikakujundajatele.

 

Allikas: Kliimaministeeriumi eelinfo

 


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.