Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Täna lõppeb dokumentide vastuvõtt Eesti Maaülikooli (2023-07-06 08:02:48)


Neljapäeva 6. juuli südaöösel vastu reedet lõppeb sisseastumise infosüsteemis SAIS dokumentide vastuvõtt Eesti Maaülikooli õppekavadele. Ülikoolis kohapeal saab sisseastumisdokumente esitada täna kuni kella 15.00.

Eesti Maaülikooli õppeosakonna juhataja Ina Järve sõnul on kulgenud vastuvõtt ootuspäraselt. "Täna hommikuks oli meile laekunud üle 2500 sisseastumisavalduse, kuid varasem kogemus näitab, et paljud jätavadki dokumentide esitamise alles päris viimasele hetkele. Kõige populaarsemad erialad on sarnaselt eelmistele aastatele maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, geodeesia, kinnisvara- ja maakorraldus, loodusturism ning veterinaarmeditsiin. Peab tõdema, et meie tehnoloogiaerialadele on seni vähevõitu soovijaid - on ju tehnoloogial kanda innovatsioonis ja majanduse elavdamisel väga oluline roll," võttis Ina Järve hetkeseisu kokku.

Eesti Maaülikoolis saab õppida 38-l eestikeelsel bakalaureuse-, rakenduskõrghariduse- või magistriõppe õppekaval. Nende hulgas leidub nii keskkonnahoiu, toidu tootmise ja töötlemise, loomade heaolu ja tervise, metsanduse ja puidu väärindamise, tehnika ja inseneeria kui ka maamajanduse ning planeerimisega seotud õppekavu. Maaülikooli ülikõrge 37. positsioon metsandust ja põllumajandust õpetavate maailma ülikoolide edetabelis on garantii, et siit saab hea ja kaasaegse hariduse. Kõigi õppekavade ning vastuvõtutingimustega on võimalik tutvuda Eesti Maaülikooli kodulehel.

Vastuvõetute esimesed nimekirjad avaldatakse 13. juulil. Õppima tulek maaülikooli tuleb kinnitada kahe päeva jooksul alates enda vastu võetuks määramisest SAISis.

 

Allikas: Eesti Maaülikooli 6. Juuli 2023 pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.