Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Pindala- ja maaelu arengu loomapõhiste toetuste taotluse on esitanud 4679 klienti (2023-05-31 07:47:10)


Pindala- ja maaelu arengu loomapõhiste toetuste taotluse on esitanud 4679 klienti, taotlusi võetakse vastu 15. juunini

PRIAs on täies hoos pindala- ja maaelu arengu loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. 29. mai seisuga on taotluse esitanud 4679 klienti. Taotlusi võetakse vastu 15. juunini.

PRIA otsetoetuste osakonna juhataja Tanel Trelli sõnul on vastuvõtt kulgenud sujuvalt, kuigi sel aastal on väga palju uusi toetusi ning ka tehniliselt on olnud e-PRIAsse vaja üles ehitada just neile vastav taotluste vastuvõtu keskkond. "Siinkohal tänan meie arenduspartner AS CGI Eestit, kellega teeme tihedalt koostööd, et meie kliendid saaksid võimalikult mugavalt taotlused ära esitada. Siiski tahaksin kliente paluda, et esitage taotlus ära võimalikult varakult, sest siis saame vajadusel tähelepanu juhtida võimalikele puudustele taotlustes ja taotlejad saavad need taotlusperioodil ära korrigeerida," lisab Tanel Trell.

Käesoleval aastal saab taotleda üle 20 erineva toetuse. Pindala- ja maaelu arengu loomapõhiste toetuste maksmiseks on eelarves ette nähtud üle 208 miljoni euro.

Kui taotleja soovib taotlust esitama tulla PRIA maakondlikusse teenindusbüroosse, siis palume enne teenindusbüroosse tulemist eelnevalt broneerida aeg taotluse esitamiseks kas meie kodulehe kaudu aadressil www.pria.ee/broneering või helistades teenindusbüroosse.

Toetuste sisu ja taotlemise tingimuste kohta saab täpsemat infot meetmete määrustest, PRIA kodulehel olevatest tutvustustest ning "Abiks taotlejale" juhenditest, mis on samuti avaldatud PRIA kodulehel. Jooksvalt on pindala- ja maaelu arengu loomapõhiste toetuste taotluste esitamise statistika eelmise päeva seisuga näha PRIA kodulehe toetuste statistika leheküljel (graafik "Pindala- ja maaelu arengu loomapõhiste toetuste taotlemine 2023. aastal").

Toetuste ja e-PRIA kasutamise kohta saab abi küsida helistades PRIA pindala- ja loomatoetuste infotelefonil 737 7679 või pöördudes MES nõuandeteenistuse konsulentide poole. Konsulentide kohta leiab täpsemat infot MES nõuandeteenistuse kodulehelt.

Allikas: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.