Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Avatud talude päevale registreerumine pikeneb 21. maini (2023-05-17 07:16:29)


Maaeluministeerium pikendab üheksandale üle-eestilisele avatud talude päevale talude registreerimist 21. maini, et kõik soovijad jõuaksid end kirja panna. Avatud talude päev toimub tänavu 15.-16. juulil.

"Talude arvuga võib rahule jääda juba praegu, ent soovime, et hilised ärkajad saaksid veel nädala lõpuni lisaaega," rääkis Maaelu Teadmuskeskuse maaeluvõrgustiku teenistuse juhataja Reve Lambur pikendamise tagamaast.

Võimalike küsimuste lahendamiseks toimus aprillis infopäev, mis on järelvaadatav. "Kuna ühiskonna ootused toidutootmisele on kasvanud, olid infopäeva fookuses toiduohutus, loomade heaolu ja keskkonnateadlikkus, sealhulgas keskkonnasõbralike sündmuste korraldamine. Meie ettevõtted käivad muutustega kaasas ning avatud talude päev pakub võimalust oma tegemiste kaudu enda lugu tarbijatele rääkida," rääkis Reve Lambur.

Avatud talude päeval osalemiseks tuleb talu või põllumajandustootmine registreerida avatud talude veebilehel. Enne andmete avalikustamist kontrollitakse need üle, mistõttu võtab lehele ilmumine veidi aega. Kui on hiljem vaja midagi muuta/täiendada või kui registreerimine mingil põhjusel ei õnnestu, tuleb võtta ühendust Reve Lamburiga meiliaadressil reve.lambur@metk.agri.ee.

Avatud talude päeva korraldab Maaeluministeerium koostöös Maaelu Teadmuskeskusega.

Infopäeva salvestus ja ettekanded on kättesaadavad SIIT.

 

 

Allikas: Maaeluministeeriumi pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.