Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevainfo (2023-04-26 07:30:46)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 52 varavastastest kuritegu, sh 44 vargust. Registreeriti neli inimkannatanuga liiklusõnnetust, neist üks tõukerattaga. Liikluses sai viga viis inimest. Juhtimiselt kõrvaldati kuus narkootikumide või alkoholi tarvitamistunnustega sõiduki juhti.

 

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

24. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Kaera tänava korteris lõi 40-aastane mees oma 49-aastast abikaasat.

24. aprillil teatati, et Kesklinnas Tehnika tänava korteris lõi 53-aastane mees oma 58-aastast elukaaslast.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised

24. aprillil teatati, et Viimsi vallas Randvere külas lõi 29-aastane naine oma 52-aastast ema.

24. aprillil teatati, et Saue vallas Saue linnas lõi 47-aastane mees oma 35-aastast elukaaslast.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine

24. aprillil pöördus politseisse inimene, kes andis teada, et tema tuttav 60-aastane naine võib olla lähisuhte vägivalla ohver. Politsei käis kohapeal kontrollimas ja naise ülekuulamisel selgus, et abikaasa on olnud tema vastu vägivaldne. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Tartumaa

Vargus

24. aprillil teatas 45-aastane mees politseile, et tema mobiiltelefon Samsung S21 on varastatud. Vargusega tekitatud kahju on 400 eurot.

Ähvardamine

24. aprillil teatati politseile, et Elva vallas ähvardas 29-aastane mees oma ema ja tegi õhkrelvast laske. Õnneks keegi viga ei saanud. Politsei pidas mehe kinni ja toimetas ta Tartu vanglasse.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

24. aprillil teatati politseile, et Narvas Rahu tänaval asuvas kortermajas lõi 22-aastane mees enda endist elukaaslast. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Vargused

21. aprillil sai politsei teate, et Ahtmes Tervise tänaval varastati jalgratas. Vargusega tekitatud kahju on 600 eurot.

24. aprillil sai politsei teate, et Kohtla-Järvel Aia tänaval asuvast korterist televiisor, sülearvuti ja robottolmuimeja. Vargusega tekitatud kahju on 1000 eurot.

Piiriturvalisus

24. aprillil tuvastati Narva-1 piiripunktis viisaeeskirja rikkumine ühel Tadžikistani kodanikul. Mehele määrati rahatrahv ning kohaldati sissesõidukeeld Schengeni riikide territooriumile.

24. aprillil tõkestasid piirivalvurid Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemise viiel Venemaa ja kahel Ukraina kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine

24. aprillil enne kella 17 sai politsei teate, et Paides lõi 45-aastane mees kortermaja ees oma 40-aastast naabrit.

Pärnumaa

Kelmus

24. aprillil alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et aprilli alguses tegi 27-aastane Tori valla mees endale internetis investeerimiskonto. Seejärel võeti mehega ühendust ja paluti tal konto aktiveerimiseks üles laadida fotod ID-ja pangakaardi mõlemast küljest, mida too ka tegi. Mees kandis investeerimiskontole 150 eurot ja seejärel veel 250 eurot. Siis tehti mehele ettepanek sõlmida leping, et tema kontole investeeritakse 25 000 eurot tingimusel, et mees investeerib ise samuti 25 000 eurot. Sellest mees keeldus, mille peale hakati teda ähvardama.

Vargus

24. aprillil alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et 20.-21. apriili vahel varastati Pärnus maja eest lukustatud jalgratas Scott Aspect 970/H. Vargusega tekitatud kahju on 550 eurot.

Kehaline väärkohtlemine

24. aprillil pärast kella 17 teatati politseile, et Pärnus lõi 38-aastane mees korteri uksel 34-aastast meest, kes sai viga. Politsei pidas 38-aastase mehe kinni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.