Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Taas saab kõikide dokumentide väljastuskohana valida Selveri kaupluse (2023-04-20 07:28:55)


Alates eelmise aasta lõpust on olnud võimalik dokumente tellides valida väljastuskohaks Selveri kauplused. Kui veebruari keskpaigas peatati RIA ettekirjutuse alusel ajutiselt ID-kaartide ja elamisloakaartide väljastamine, siis eilsest õhtust alates on see võimalus jälle olemas ning ka ID-kaarte ja elamisloakaarte saab taas tellida oma kodu või töökoha lähedasse kauplusesse. Esimesed inimesed on praeguseks seda võimalust juba ka kasutanud.

"PPA eesmärgiks on luua võimalikult mugav viis oma dokumentide kätte saamiseks ning seetõttu oleme otsinud koostöövõimalust kaubanduskettidega, millel on tihe võrgustik üle Eesti ning mis on igapäevaselt pikemalt avatud kui PPA teenindussaalid. Aasta alguses hakkasime testima võimalust dokumente tellida kokku kuude Tallinna ja lähiümbruse Selverisse. See osutus ootuspäraselt väga populaarseks, mistõttu oleme laiendanud teenuse kättesaadavust ning sellest nädalast väljastatakse dokumente 40 Selveris üle Eesti kõikjal alates Kuressaarest kuni Narvani," ütles PPA identiteedi ja staatuste büroo teenuse omanik Marit Abram.

Abram täiendas, et tänaseks on ületatud ka paar kuud tagasi ilmnenud takistused ID-kaartide väljastamiseks. "Tänaseks on Selverites dokumentide väljastamise protsess põhjalikult auditeeritud ning meil on olemas täielik kindlus, et inimesed võivad julgelt dokumentide väljastuskohana valida kaubandusketi teades, et see on sama turvaline ja usaldusväärne kui dokumendil PPA teenindussaalis järel käimine," täiendas Abram.

"Üle-eestilise kaubandusketina on Selveril hea meel pakkuda nüüdsest veelgi laiemat kaetust dokumentide kättesaamisel. See on lisandväärtus ja suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad oma dokumente kätte saada endale sobivamas asukohas ja kellaajal," ütleb Selver AS-i juht Kristi Lomp.

"Oleme kindlad, et inimesed võtavad uue teenuse hästi omaks. Usume, et peatselt antakse juba suur osa Eestis väljastatavatest dokumentidest mugavalt kätte väljaspool PPA teenindusi," lisas Tex Vertmann, Hansabi kaardivaldkonna juht.

Dokumentide väljastamise teenust pakub AS Hansab koostöös Selveriga. Valik kauplustest, kus on dokumente võimalik kätte saada, on leitav PPA kodulehel https://www.politsei.ee/et/dokumendi-kaettesaamine-kaupluses. Teenus on kliendile tasuline, makstes 7,2 eurot dokumendi kohta täiskasvanule ja 4,32 eurot alla 15-aastasele lapsele, pensionärile ja puudega isikule. Tasumine toimub Selveris kohapeal.

 

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.