Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Täna algavad liiklustalgud (2023-04-17 07:43:33)


Esmaspäevast pühapäevani toimuvad liiklustalgud, mille raames mõõdavad politseinikud kiirust ja rahustavad liiklust kõikjal Eestis.

Kui varasemalt on liiklustalgud kestnud ühe ööpäeva, siis tänavu pühendavad korrakaitsjad talgutele terve nädala.

Politseikolonelleitnant Sirle Loigo sõnul on varasem kogemus on näidanud, et kuivõrd rakenduse kaudu antakse iga aasta teada tuhandetest kohtadest, kus kiiruseületajaid märgatakse, ei jõua paraku politseipatrullid ühe päevaga kõikjale.

"Seetõttu võtame sel korral sõidukiiruse oma põhifookusesse terveks nädalaks, et põhjalikumalt süveneda meile teada antud kohtadesse, olla pikemalt nähtaval ja seeläbi rohkem liiklejaid mõjutada. Kohti, kus näeme, et kihutamise probleem on suur, külastame nii selle nädala jooksul kui ka edaspidi korduvalt," sõnas Loigo.

Politsei kutsub kõiki huvilisi liiklustalgute nädalal jälgima veebilehte www.liiklustalgud.ee, kuhu kuvatakse kontrollitud kohtade osas jooksvalt tagasiside, kas ja mida korrakaitsjad seal märkasid.

Tänavu sisestati liiklustalgute kaardirakendusele ligi 2500 teadet, millest üle poole olid Harjumaa kohta. Järgnesid Tartu maakond 335 teatega, Pärnumaa 179 ja Lääne-Virumaa 108 tähelepanekuga. "Suur aitäh kõigile, kes võtsid aja ja meile kasulikku sisendit andsid. Laekunud tähelepanekud on kindlasti aluseks meie töös ka edaspidi," lisas politseinik.

Liiklustalgud toimuvad sel aastal seitsmendat korda.

 

 

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 17.04.2023.a. pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.