Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Aita tunnustada keskkonda hoidvaid inimesi ja asutusi! (2023-04-12 07:16:12)


Tänavune Keskkonnakäpa konkurss on taas alanud ning ootame osalema kõiki keskkonnasõbralikke ettevõtteid, organisatsioone ja inimesi. Kandideerida saab 8. mai südaööni.

 

Keskkonnaministeerium tunnustab juba kümnendat korda keskkonnasõbraliku hariduse edendajaid. Keskkonnakäpa konkursiga tänatakse neid, kes on andnud oma panuse, et kujundada teiste inimeste teadmisi ning muuta nende käitumist keskkonnahoidlikumaks.

 

Kandideerima on oodatud uudsed ja ressursisäästlikud tegevused, mis avaldavad head mõju meie loodusele ja suurendavad osalejate keskkonnateadlikkust.

 

Kokku antakse välja viis auhinda neljas kategoorias: haridusasutuse, õppematerjali, koostöö ning noorte keskkonnakäpp. Haridusasutuse kategoorias antakse eraldi auhind koolile ja lasteaiale.

 

Keskkonnakäpa konkurss on suurepärane võimalus näidata oma saavutusi või keskkonnasõbralikke tegevusi ning saada selle eest tunnustatud. Konkursil osalemiseks tuleb täita elektrooniline ankeet Keskkonnakäpa kodulehel www.keskkonnakäpp.ee. Sealt leiab ka lisainfot tingimuste ja auhindade kohta. Kandidaate saab esitada 11. aprillist kuni 8. maini.

 

Pärast kandidaatide esitamist alustab laureaatide väljaselgitamiseks tööd žürii, kuhu kuuluvad Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Noorte Keskkonnanõukogu ja vabaühenduste esindajad. Žürii valib välja igas kategoorias parimad, lisaks antakse välja rahva lemmiku tiitel. Võitjaid autasustatakse pidulikul auhinnagalal mais 2023.

 

Loe lisaks Keskkonnakäpa veebist või Facebookist.

 

Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.