Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 15. nädala eelinfo (2023-04-10 07:45:47)


10. aprill - 16. aprill 2023­

Esmaspäev, 10. aprill

  • Kell 14 osaleb maaeluminister Urmas Kruuse Riigikogu XV koosseisu avaistungil, mille lõpus esitab peaminister Kaja Kallas Vabariigi Valitsuse tagasiastumise avalduse.

Teisipäev, 11. aprill

  • Tartus Eesti Rahva Muuseumis toimub 11.-12. aprillil Eesti Teadusagentuuri eestvedamisel õpilaste teadusfestival. Teadusfestivalil annab oma eripreemiad üle nii algklasside kategoorias kui ka vanemate õpilaste kategoorias ka Maaeluministeerium. Täpsem info lehel miks.ee.
  • Kell 12.30 toimub Maaeluministeeriumis põllumajanduse, kalanduse, maaelu ja toiduainetööstuse 2022. aasta ülevaate tutvustusüritus "Toidujulgeolek - kas kodumaine tootmine püsib konkurentsis?". Ülevaadet tutvustab Maaeluministeeriumi majandus- ja keskkonnaanalüüsi valdkonna juht Joosep Lukk.

Kolmapäev, 12. aprill

· Kell 11 toimub Läänemere V kalandusfoorum. Rahvusvahelise foorumi põhiteema on "Kalalaevastiku piiramise vajadus kaasaegses kalapüügikorralduses". Foorumil esitab kalamajandusosakonna juhataja Ain Soome ettekande teemal "Kuidas sõltub kalalaevastiku majanduslik elujõulisus reeglitest?". Foorum toimub hübriidformaadis ja see on kõigile soovijatele jälgitav keskkonnas Worksup.

 

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.