Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
TOP 9 tulemust metsanduse valdkonnast 2022. aastal (2023-04-06 08:47:08)


Avaldasime Keskkonnaportaalis 2022. aasta metsaseire tulemusi kajastava videoloo ja Keskkonnaagentuuri blogis põhjalikuma postituse, kus toome välja möödunud aasta 9 kõige tähelepanuväärsemat tulemust metsanduse valdkonnast.

Valminud on riikliku keskkonnaseire programmi alamprogrammi metsaseire 2022. aasta aruanne, kus on välja toodud olulisemad tulemused ja muutused metsaseire aladel.

"Möödunud aasta jääb meelde kui rohke kuuse-kooreüraski aasta, nimelt hakkas üraskite lendlus pihta varem kui 2021. aastal ja kestis kauem. Sellel on mõju ka hariliku kuuse tervislikule seisundile, mis jätkuvalt halveneb," võtab aasta kokku metsaosakonna peaspetsialist Merit Ehrpais.

Samal ajal on aga tervete kaskede võrade seisund paranenud. Erinevaid lehe- ja seenkahjustusi registreeriti oluliselt vähem kui varasematel aastatel.

Taustaks 

Keskkonnaportaalis saad pikemalt tutvuda keskkonna teemadega ning omandada keskkonnaalaseid teadmisi. Samuti leiab sealt möödunud aastal ilmunud seirevideod 2021. aasta andmete kohta.

 

Allikas: Keskkonnaagentuuri 06.04.2023.a. pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.