Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu linn andis huvihariduse ühingutele arengutoetust (2023-04-06 08:41:51)


Tartu linn jagas huvihariduse koostööpartneritele arengutoetust kokku 72 102 eurot. Toetust said 22 huvihariduse või huvitegevuse ühingut, millest 12 oli spordi- ning 10 muu huvihariduse valdkonnast.

"Tartu linna huvihariduse ja -tegevuse maastik on väga mitmekesine - linnal on üle 140 koostööpartneri. Arengutoetuse vajadus selles valdkonnas oli tuntav ning seda tõestas ka meetme populaarsus. Toetuse saajate seas oli nii spordiühinguid kui ka robootika, muusika ja rahvatantsuga tegelevaid ühinguid, mis viitab vajadusele võimestada mitmeid erinevaid tegevusvaldkondi, " ütles huvihariduse ja -tegevuse valdkonnajuht Mari-Ann Saluste.

Taotlusvooru laekus 53 taotlust ning kokku taotleti üle 230 000 euro. Taotlusi hindas valdkonna hindamiskomisjon. Teiste seas saavad toetust MTÜ Tervis ja Sport noorte iseseisva liikumiskultuuri arendamiseks Tartu linnas, Jalgpalliklubi Welco küttelahenduse energiatõhusamaks muutmiseks, Võimlemisklubi Rütmika uue võimlemisvaiba soetamiseks ning OÜ Arsis kellade kooli inventari uuendamiseks.

Kõiki toetuse saajaid saab näha Tartu linna kodulehel.

 

Allikas: Tartu LV 06.04.2023.a. pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.