Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 12. nädala eelinfo (2023-03-20 06:55:47)


Esmaspäev, 20. märts

· Brüsselis toimub Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istung. Ministrid arutlevad põllumajandusturgude ja põllumajanduskaubanduse olukorra teemal. Päevakavas on ka Euroopa Komisjoni avaldatud kalanduse õigusaktide pakett, mis keskendub sektori kestlikkuse ja vastupanuvõime tõstmisele. Muude punktide raames antakse ülevaate looduse taastamise määrusest, tolmeldajaid käsitlevast algatusest ning komisjon tutvustab Euroopa sealiha analüüsirühma aruannet. Kohtumisel osaleb minister Urmas Kruuse, teda saadavad asekantslerid Madis Pärtel ja Siim Tiidemann ning välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakonna juhataja Peeter Seestrand. Lisainfo Euroopa Nõukogu veebilehel.

Neljapäev, 23. märts

· Kell 10 osaleb maaeluminister Urmas Kruuse valitsuse istungil ja valitsuskabineti nõupidamisel.

Reede, 24. märts

· Kell 18 tähistab Riigi Laboriuuringute ja Riskihindamise Keskus oma 25. tegutsemisaastat. Maaeluministeeriumist annavad õnnitlused edasi maaeluminister Urmas Kruuse ja toiduohutuse asekantsler Hendrik Kuusk.

 

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.