Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
PPA teenindustes alustavad tööd uued digikioskid (2023-02-14 07:19:44)

14.-22. veebruarini saavad kõik PPA teenindused uued digikioskid. Seniste kioskite vahetamine uute vastu toob kaasa katkestusi digikioskite töös.

"Vahetame digikioskid uute vastu, sest ühest küljest on olemasolevad digikioskid amortiseerunud ja teisalt uueneb tehnoloogia iga päev, mistõttu on oluline, et ka digikioskid oleksid toetatud kõige uuema tehnoloogiaga. Lisaks sellele oleme panustanud digikioskite tarkvaraarendusse, et digikioskite kasutamine oleks veel mugavam ja kliendisõbralikum, võttes sealjuures arvesse ka aja jooksul laekunud klientide tagasisidet, rääkis PPA isikutuvastuse teenuse omanik Annemari Paas.

Paas selgitas, et hetkel on PPA teenindustes kasutusel üle Eesti 24 digikioskit, aga vahetuse käigus saab neid olema kokku 27. Üks digikiosk tuleb lisaks juurde nii Tallinnas asuvasse Pinna teenindusse kui ka Jõhvi ning Narva teenindusse. Kõik kioskid vahetatakse välja 14.-22. veebruarini.

"Kuigi oleme tehnikute töö planeerinud selliselt, et digikioskite töö oleks häiritud võimalikult vähe, võib vahetus kaasa tuua lühiajalisi tõrkeid digikioskite töös. Kui konkreetses teeninduses on parasjagu vahetus käimas ja digikioskite kasutamine häiritud, anname kohapeale tulnud klientidele sellest ka kohe teada. Palume klientidelt mõistvat suhtumist võimalike ebamugavuste ja lisanduda võiva ajakulu suhtes," ütles Paas.

PPA teeninduste digikioskites saab teha isikut tõendava dokumendi jaoks vajalikku dokumendifotot, anda sõrmejälgi ja allkirjanäidist.

 

 

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.