Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu toetab linna kestlikku arengut uurivaid tudengeid Raefondi stipendiumiga (2023-01-26 07:29:00)

Tartu Raefondi stipendiumi antakse Tartu Ülikooli bakalaureuseastme üliõpilasele silmapaistva Tartu linna arenguga seostatud uurimustöö või essee eest. Stipendiumi eesmärgiks on toetada tudengi õpingute edukat jätkumist.

Stipendiumile saab kandideerida õppetöö raames tehtud uurimustöö või esseega, mis käsitleb Tartu linna väljakutseid või arenguid seoses ÜRO kestliku arengu eesmärkidega (UN SDG).

Tartu abilinnapea Lemmit Kaplinski ütles, et Raefondi stipendiumi statuudi uuendamisel oli linna eesmärgiks toetada just neid tudengeid, kelle edasine töö on seotud Tartu linna väljakutsetega. "Seos ÜRO kestliku arengu eesmärkidega on just see liim, mis ühendab akadeemilise teadmise, linnale olulised otsustuskohad ja uued tulevikku vaatavad ideed," lisas Kaplinski.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb hiljemalt 1. aprilliks 2023 esitada Tartu Ülikooli Sihtasutusele elektrooniline taotlus, mis sisaldab nii motivatsioonikirja kui ülikooli poolset soovituskirja. Taotlusele lisatakse uurimustöö või essee ning õppetulemuste tõend. Stipendiumi andmisel arvestatakse nii uurimustöö või essee taset kui ka üliõpilase õppeedukust.

Tartu Raefond on 1500 euro suurune Tartu linna ja Tartu Ülikooli Sihtasutuse koostöös välja antav stipendium Tartu Ülikooli üliõpilasele. Aastas antakse Tartu Ülikooli üliõpilastele kuni kümme stipendiumi. Varasemalt oli Tartu Raefondi stipendium väärtus 700 eurot.

Lisainfo ja elektroonilise taotluse esitamine Tartu Ülikooli Sihtasutuse kodulehel (www.sihtasutus.ut.ee).

Stipendiumi videotutvustus: https://youtu.be/iZx0tQgyvg8Allikas: Tartu uudised


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.