Teatriretk Rakverre etendust "Nipernaaditalv" vaatama
Kolmapäeval, 14.detsembril 2022
Sõidame vaatama Rakvere Teatri uut etendust "Nipernaaditalv".
LAVASTUSMEESKOND
Autor August Gailit / Urmas Lennuk
Lavastaja Urmas Lennuk
Kunstnik Kristjan Suits (Tallinna Linnateater)
Helikujundaja Kristjan Priks
Dramaturgiline konsultant Liis Aedmaa (Ugala)
Osades Hannes Kaljujärv (Vanemuine), Madis Mäeorg, Liisa Aibel, Natali Väli, Silja Miks ja Helgi Annast
Kogu maa on kaetud valge lumega ja meri ei uhu rannale enam ainsatki pärli. Toomas on vana ja nipernaadisuvi saab läbi, aga ometi on ta olnud. Sumedaid öid, armastust, unistusi ja õnne ei kustuta me meeltest ükski talv. Inimesed naeravad, nutavad, unistavad ja armastavad. Peavad pidusid ja taplevad, kui tarvis.
Ello, Kati, Inriid, Katariina Jee ja Maret Vaa on Nipernaadit oodanud. Nüüd tulebki mees, et küsida - kas kõik see, mida ta lahkelt kinkis, muutis nende maailma rikkamaks või paiskas nad pettumuse paekaldale?
Me kõik tahame olla paremad inimesed. Vähestel õnnestub, kuid sellepärast ei pea veel proovimata jätma.
Buss väljub Rahvusraamatukogu (Tõnismägi 2 ) eest kell 16.30
Tagasi Tallinnas kell 23.20
Sõidu hind koos teatripiletiga 40 eurot.
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik
täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
PALUME REGISTREERIDA ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!
***************************************
Jõuluretk Väätsa muinasjutulisi vaateaknaid vaatama, Kirna mõisa ja TaevaniMaani Meistrikotta
Pühapäeval, 18.detsembril 2022
Sõidame Väätsale, Kirna mõisa ja Raplasse TaevaniMaani Meistrikotta kena talve ja jõulumeeleolu nautima.
Väätsal ootab meid 50 imelist Väätsa rahvamaja ja kohviku vaateakent ootavad, et pakkuda teile muinasjutulist jõulukogemust. Dekoreeritud ja liikuvad vaateaknad on Väätsa kogukonna looming.
Sel pühapäeval on Väätsal avatud ka jõuluturg.
Kirnas, kus kevadeti oleme käinud tulbivälju vaatamas, ootab meid jõuluehteis mõis mõnusa kohvikuga ja lumerüüs kaunis park.
Kirna mõisat ja parki tutvustab ja koha tähendust avab meile Henn Hunt.
Võimalus ette tellida lõunasöök ( jõulupraad, kook, tee, kohvi ja glögi ) hinnaga 15 eurot
Teel Järvamaale külastame Raplas TaevaniMaani Meistrikoja uut poodi, kus soovijatel võimalus osta jõulukingitusteks või endale kaunist keraamikat. Meistrikoja perenaine Maria Mettas tutvustab oma loomingut ja tegemisi.
Buss väljub Rahvusraamatukogu (Tõnismägi 2) eest kell 11.45 Tagasi Tallinnas kell 19.30
Sõidu hind I variant koos jõuluglögi ja jõululõunaga Kirna mõisas 45 eurot, II variant sõidu hind koos jõuluglögiga ( ilma jõululõunata) 35 eurot
Palun registreerimisel märkida kumba varianti soovite, kas lõunasöögiga või ilma.
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik
täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse.
Allikas: Looduse Omnibussi teated