Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Põllumajandus- ja Toiduamet: toetame Ukraina kolleege oma teadmiste ja oskustega ka sõjaolukorras (2022-11-21 09:03:45)

17.11.2022. a  külastas Ukraina Riikliku Meditsiiniteaduste Akadeemia O.M. Marzieiev Rahvatervise Instituut Põllumajandus- ja Toiduametit. Fookuses oli toidulisandite järelevalve ja praktiliste teadmiste vahetamine.

Põllumajandus- ja Toiduameti toiduosakonna juhataja Svetlana Jankovenko sõnul soovisid Ukraina kolleegid teada, millised nõuded kehtivad toidulisandite turustamisele ning kuidas Eestis toodete ohutust ja kvaliteeti kontrollitakse. "Hea meel on tõdeda, et riikide vaheline koostöö toimub ka praegusel keerulisel ajal. Ukraina kolleegid soovisid ammutada teadmiseid ja kogemusi Eesti toidulisandite järelevalve kohta. Andsime neile ülevaate, kuidas Eesti toidulisandeid andmebaasi koondab ning järelevalvet teostab," võttis Jankovenko koostöökohtumise kokku.

Jankovenko soovis Ukraina kolleegidele jõudu ja kindlust. "Loodetavasti saame varsti kohtuda Ukrainas, et jätkata koostööd," lisas Jankovenko.

Põllumajandus- ja Toiduamet tutvustas enda struktuuri, tegevusvaldkondi ja toidulisandite järelevalve korraldust. Kohtumisel osales ka Ravimiameti esindaja, kes selgitas ravimite määratlemist.Allikas: Põllumajandus- ja Toiduameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.