Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu alustab lapsi ja peresid toetava projektiga (2022-09-23 08:20:12)

Tartu linn on eest vedamas kõiki Tartumaa omavalitsusi kaasavat rahvusvahelist koostööprojekti, mis keskendub laste toevajaduse varajasele märkamisele ning toetamise tõhustamisele koolist väljalangevuse ennetamiseks.

Projekt "Tartumaa heaoluprogrammi (HOP) rakendusmudeli loomine ja piloteerimine" keskendub valdkondade vahelise (tervishoid-,sotsiaal- ja haridusvaldkond) ning omavalitsuste ülese sisulise koostöö arendamisele lapse ja pere toetamise ning heaolu tagamiseks.

Reedel, 23. septembril toimub Tartu Loomemajanduskeskuses projekti avaseminar.

Seminaril tutvustatakse Tartu maakonnas kevadel valminud uuringu "Tartumaa hariduslike erivajadustega laste tugiteenuste ja tugispetsialistide teenuse osutamise võrgustiku terviklik kujundamine" tulemusi, Tartumaa strateegilisi eesmärke ja arengusuundi tugiteenuste korraldamisel ning HOP projekti eesmärke ja planeeritavaid tegevusi.

Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra finantsmehhanismide taotlusvooru "Integreeritud tugiteenused koolist väljalangevuse ennetamiseks" meetmest "Kohalik areng ja vaesuse vähendamine". Projekti juhtpartneriks on Tartu linnavalitsus ning projekti eestvedajaks Hariduse Tugiteenuste Keskuse juhataja Annely Võsaste.

Projekti kogumaksumuseks on 201 667 eurot. Projektis osalejatel omaosalust ei ole.

Täpsemalt projekti kohta saab lugeda https://www.tartumaa.ee/haridus/projektid-uuringud/hop-projektAllikas: Tartu uudised


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.