Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti esimene riiklik ilmaäpp sai aastaseks (2022-08-05 07:52:29)

Täpselt aasta tagasi, 4. augustil tuli Keskkonnaagentuur välja esimese riikliku ilmaäpiga, et pakkuda mugavat ja usaldusväärset ilmainfot nutiseadmes. Sellest päevast alates oleme taganud värsked ilmaandmed kogu Eesti kohta.

"Üks põhjus, miks me hakkasime ilmaäppi arendama, on see, et ilmaekstreemsused ja ohtlikud nähtused on muutunud üha sagedasemaks. Sellest on vaja inimesi teavitada. Usaldusväärne ja kiire info aitab meil kõigil teha teadlikumaid otsuseid, planeerida suvepuhkust või suuremaid üritusi," kommenteeris Keskkonnaagentuuri direktor Taimar Ala. Lisaks juhtis ta tähelepanu, et äpiga saab igaüks edastada Keskkonnaagentuurile ilmavaatlusi, andes sellega panuse ilmaprognooside ja -hoiatuste kvaliteedi tõstmisesse. Lisaks mitme-päevasele ilmaprognoosile on ilmainfo kättesaadav ka konkreetse piirkonna kohta.

Aastaga on äpi alla laadinud juba 67 000 inimest, aktiivselt kasutab seda 46 000. Lisatud on üle 3000 vaatluse. Ilmaprognooside osakonna juhataja Jüri Joonase sõnul saame selliste tulemuste üle ainult rõõmu tunda, et nii paljud meie andmeid usaldavad ning kasutavad. "Oleme edasisteks arendusteks saanud kasutajatelt väga häid mõtteid. Kindlasti analüüsime kõik ettepanekud läbi ja sõelume välja need, millega saame edasi minna."

Laadi alla ILM+ äpp ja vaata järgi, milline on homne ilm sinu asukohas. Ilmaäppi saab kasutada eesti, inglise ja vene keeles ning alla laadida nii Google´i kui Apple'i äpipoodidest. Toode on reklaamivaba.

Loe täpsemalt: https://keskkonnaagentuur.ee/ilmpluss/

Keskkonnaagentuur hoolitseb selle eest, et oleksid alati kursis kõige värskema ilmainfoga ning saaksid end ootamatute ja ohtlike ilmastikunähtuste eest kaitsta.Allikas: Keskkonnaagentuuri pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.