Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi haldusala eelinfo 20. - 27. juuni (2022-06-20 08:21:45)

Esmaspäev, 20. juuni

· Esmaspäeval toimub arutelu, kuidas tagada vee-ettevõtluse jätkusuutlikus. Töörühma kuulub kokku 21 liiget, esindatud on nii vee-ettevõtjad, KOV-d, eksperdid kui ka erinevad riigiasutused, korraldab Keskkonnaministeerium koostöös OECD-ga . Töörühma juhib Keskkonnaministeeriumi asekantsler Antti Tooming. Seekordsel kohtumisel tutvustab OECD Eesti veemajandussektori efektiivsuse suurendamise esialgsettegevuskava.

· Esmaspäevast kolmapäevani külastavad Eestit Eesti-Soome koostöö ja Life IP projekti raames Soome kolleegid, et näha ja teada saada meie pingutustest võõrliikide tõrjel. Keskkonnaametist võõrustab väliskolleege loodushoiutööde büroo.

Teisipäev, 21. juuni

· Kella 9-11 on kohalike omavalitsuste esindajad oodatud osalema tutvustusel "Biojäätmed ja KO(h)Vihommik keskkonnaspetsialistidele" MS Teamsis, kus Keskkonnaamet presenteerib keskkonnaspetsialistile valminud tööriistakasti. Registreerumine: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevUGy86ScrQ7YY
jnSCFdEoKpC6jrR0IBb1Q-AyN05CaWLR7Q/viewform
.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.