Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Autovabaduse puiesteele otsitakse veel nädala lõpuni tänavatoitlustajaid (2022-05-03 08:15:04)

Tänavatoitlustajad saavad nädala lõpuni, 8. maini esitada oma pakkumuse Autovabaduse puiesteel toitlustamiseks. Sel korral oodatakse toitlustajaid Vabaduse puiesteele 17. juunist kuni 14. augustini.

Autovabaduse puiesteele on oodatud tänavatoiduautod või -haagised, millest pakutav toit on mugav näpuvahelt söömiseks, valmib kohapeal värskest toorainest ning on hea maitse ja kvaliteediga. Toitlustaja peab lähtuma Tartu linna keskkonnahoidlike ürituste juhendist. Konkursi tingimused leiab kodulehelt: www.tartu.ee/avp-konkurss

Kauplejaid oodatakse kahel erineval müügiperioodil. Kolme toitlustajat otsitakse ajavahemikku 17.06-17.07 ning kolme toitlustajat ajavahemikku 18.07-14.08. Rendihind kauplejale on ühe perioodi kohta 500 eurot, millele lisandub käibemaks.

Pakkumus tuleb esitada Tartu linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakonna e-posti aadressile eao@tartu.ee hiljemalt 8. maiks.

Esitatud pakkumusi hindab ettevõtluse arengu osakonna juhataja poolt moodustatud hindamiskomisjon, mis koosneb Autovabaduse puiestee korraldajatest, turundajatest ning toitlustusvaldkonna esindajatest.
 
Allikas: Tartu LV uudis
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.