Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Oluline kaardikiht rannakaluritele (2022-04-07 08:25:31)

Keskkonnaportaalis on nüüdsest nähtav uus kaardikiht, mis näitab täpselt rannakaluritele vajalikke püügiruute. Väikeste püügiruutude põhjal raporteerivad kutselised kalurid oma püügiandmeid.

Püügiruutudes kalastamise õigus on kehtinud juba ammu, kuid siiani olnud kasutada paberkaart. Nüüd saavad rannakalurid keskkonnaportaalis sobiva ranniku kaardil kontrollida, millise püügiruudu sisse nende kalastamiskoht jääb.

"Kõik peab ajaga kaasas käima, sealhulgas ka kaardirakendused. Rannakaluritel ja varsti ka keskkonnainspektoritel on nüüdsest kasutada moodne abivahend,et kontrollida, kas saake raporteeritakse õiges püügiruudus" ütles Keskkonnaministeeriumi kalavarude osakonna nõunik Elo Rasmann.

Väikeste püügiruutude kaardikoht on nähtav https://keskkonnaportaal.ee/register , kus tuleb kaardikihtide menüüs aktiveerida kalanduse kiht.Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.